Wpis z mikrobloga

Hej mirki,

Czy można zerwać umowę w #netia i potem podpisać nową na tę samą osobę? Obecnie nie opłaca mi się przedłużać, bo lepszą oferta jest dla nowych. A infolinia leci w #!$%@? i tylko mnie przełączają i słucham melodyjki, bo już nikt nie odbiera

#internet #kiciochpyta
  • 12
@darek-jg: do przeżycia, bardziej interesuje mnie czy takie coś jest wykonalne - to znaczy zawarcie nowej umowy na tę samą osobę. niby w regulaminie nic takiego nie ma, ale nie jestem pewien.
@Pawelvk: myślę że jak nie bedzie zaległych rozliczeń typu nie oddany sprzęt albo nie opłacone rachunki to nie bedą robili problemów ale jakoś nigdy mi sie nie chciało sprawdzić tej teorii ;-)
@Pawelvk: jednak więcej bez neta byś był

1.7. Nowy Abonent – Abonent, który nie posiadał w okresie ostatnich 30 dni poprzedzających datę startu niniejszej Promocji oraz nie posiada aktualnie

obowiązującej Umowy w zakresie Usługi, na którą ma być zawarta nowa Umowa. Nowa Umowa nie może być zawarta na ten sam adres instalacji
Usługi, w którym w okresie ostatnich 30 dni poprzedzających datę startu niniejszej Promocji świadczona była Usługa, na którą ma
@Imiko97 jakie głupoty piszesz xd składasz wypowiedzenie aby do ciebie zadzwonili z ofertą, robisz to jakiś miesiąc przed zakończeniem umowy, nie rozwiazujesz umowy tylko ja przedłużasz. Kara była wyliczona bo pewnie wypowiedziales wcześniej i nie zaznaczyłeś że na koniec okresu podstawowego.
@Imiko97: zrezygnowalem z uslug, do konca lipca jeszcze będę miał bo taki był okres wypowiedzenia. To była już umowa, któraś z kolei, więc na okres nieokreślony i nie robili większych problemów. Tylko zapytali czemu rezygnuję, jak powiedziałem że konkurencja ma lepszą ofertę a im nie zależy na starych klientach, to powiedzieli że nie są w stanie zapewnić mi takiej oferty jak konkurencja i tyle.
@gtsmrl: Znaczy sory zle opisałem, zmieniam miejsce zamieszkani i na nowym mieszkaniu mogę mieć szybszy net, i obecna umowa jest anulowana i muszę wziąć nowa ale dla nowych klientów jest lepsze niż dla mnie starego, i jakbym chciał rozwiązać umowę to 1000zl