Wpis z mikrobloga

Jeszcze trochę i gierka nad którą ostatnio pracowałem będzie dostępna na steam.
Nieda się ukryć, że inspiracją były Rick Dangerous (tutaj Dick Ranger), jednak nie chiałem robić bezmyślnej kopi gry więc dodałem od siebie kilka rzeczy jak zbieranie i używanie przedmiotów, sekretne komnaty, zagadki logiczne. Świat gry też nie jest jednakowy w miarę możliwości starałem się zrobić zróżnicowane poziomy. Poza dżunglą są góry, grobowce, pustynia, świątynie etc., ogólnie 10 poziomów, niektóre dość sporych rozmiarów.
Aktualnie czekam aż steam pomoże mi w kwestiach technicznych bo coś się posypało na moim koncie z uprawnieniami.
Gra jest już ukonczona, w załączeniu przesyłam filmik.

#gamedev #gry #steam #indiegamedev #amiga #c64 #retrogaming
Fat_Mo - Jeszcze trochę i gierka nad którą ostatnio pracowałem będzie dostępna na ste...
  • 27
@Fat_Mo: Dzięki! Trochę Mariowe mi się wydawało, ale szczerze podobało mi się. Fajny projekt ten planszy również :) Btw mam buga, jak wysadziłem klocek i wpadłem żeby zebrać monety to nie mogłem wyjść, wydaje mi się że nie rozbił się ten klocek i nie stworzyło to schodków, bo jak grałem drugim razem to ten klocek "odpadł" po wybuchu, a za pierwszy razem tak się zaklinował i nie dało się wyskoczyć.
fizzly - @Fat_Mo: Dzięki! Trochę Mariowe mi się wydawało, ale szczerze podobało mi si...

źródło: comment_1656601393HLeELa1jepDJUWPBhhg9gw.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizzly: jak byś mógł bbyl bym wdzięczny, widzę jednak, że źle przypisalem input więc zapewne sterowanie nie będzie zgodne z tym co się wyświetla dzisiaj zrobię updated z poprawiona konfiguracją