Wpis z mikrobloga

@youngmlody3456: Bo młode pokolenie jest dziś ogłupione i każdy, absolutnie każdy (!) szuka poklasku i przynależności do jakiejś grupy. No i każdy jest BIG-THINKEREM, który jest mądrzejszy od reszty - to jasne jak słońce - szczególnie jak się ma naście bądź 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedni idą w LGBT i różowe włosy, jeszcze inni w antynatalizm, weganizm, eko i inne gówna - zupełnie tak, jak
  • Odpowiedz
@derton778: Typ zrobił ze swoim własnym ciałem to co chciał, a wykopki się zesrały XD normalnie jakby wam rodzinę zamordował, bo olaboga jakiś random nie będzie miał dziecka. Typowy wykop. Nie zapomnijcie biegać po gumki przez najbliższe 15 lat lub wymuszać na dziewczynie antykoncepcje, bo nie chcecie mieć dzieci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@costusmierdzi: @derton778: @youngmlody3456: @Cyk_dwujeczka: @WyrewolwerowanyRewolwerowiec72: @fraciu: @Wap30: @Pralko-suszarka: @5gtozuo: @UnderThePressure: @shdw: @dildo-vaggins

Przecież OP i tak może mieć dzieci. Wazektomie polega na tym, że pleminiki nie docierają tam gdzie mają, ale nadal są i można je pobrać za pomocą igły (biopsja?) i zrobić in vitro.

Więc jak jednak zapragnie dzieci to się po prostu wykosztuje i tyle ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Czy to już powszechne na lewicy że poniżacie i śmiejecie się z nieruchających?


@Mikka: a czy powszechne wśród prawicy jest myślenie że jeśli nie jestem z wami to jestem lewicą? Pluję na lewicę tak jak i na prawicę bo oboje siebie warci, jestem centrystą.
  • Odpowiedz
#!$%@? i ten wysyp dzieciorobów w komentarzach dla których jedynym osiągnięciem w życiu jest spuszczenie się w psiochę i tasowanie się pod swoje "zajebiste geny" xDDDDD

Jak tak chcecie mieć dzieci, to dlaczego nie zrobicie czegoś dobrego dla wszystkich - swoich partnerek i innych ludzi i nie adoptujecie jakiegoś dziecka? Nie oszukujmy się, wasze geny nie są jakieś #!$%@? wartościowe i z waszych genów nie urodzi się drugi Szwarceneger, czy Elon Musk.
  • Odpowiedz
@derton778
Ale na co liczysz? Na poklask od dzieciaków z wykopu, że nie chcesz mieć dzieci? Owszem, taki tu dostaniesz, brawo. To Twoja decyzja, moim zdaniem #!$%@?, bo wziąłeś się ograniczyłeś na całe życie, zabrałeś sobie ważną możliwość, na własne życzenie! Beka z Ciebie, podobna jak z typa co se bliznę na ryju zorganizował.

  • Odpowiedz
i cyk, zmarnowane życie


@costusmierdzi: Masz w zasadzie 100% szansę na ogarnięcie płodności z powrotem + jak ktoś nie jest pewien to można zamrozić spermę sobie i tyle. Serio typ nic nie traci.
  • Odpowiedz
@derton778: też bym zrobił gdyby to było odwracalne. #!$%@? to jest, rok 2022 a nawet nie wymyślili odwracalnej wazektomii dla mas.

Gdzie jest Bill Gejts jak jest potrzebny, przecież tak bardzo chce depopulować i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz