Wpis z mikrobloga

@naprawtagi rzeczywiście
@derton778

To nie zmienia faktu, że raczej ciekawa decyzja, sam bym jej nie podjął, ponieważ nie wiem czy będę chciał mieć dzieci, ale z każdym kolejnym rokiem odnoszę wrażenie, że są one takim celem w życiu. Gdzie masz dla kogo żyć, starac się i pomagać, a one mają na kim polegać. Taka luźna myśl mi teraz przyszła, chciałbym mieć z 50 lat i widzieć jak moje dzieci idą na studia
  • Odpowiedz
@derton778: Popieram taki krok, oby po zabiegu wszystko było dobrze.

Mam pytanie: czy chwaliłeś się innym wykonaniem takiego zabiegu (rodzinie, znajomym)? Jeśli tak, to czy spotkałeś się z negatywnymi komentarzami, bezpodstawnym obrażaniem itp.?
  • Odpowiedz
A na co mam czekać skoro nie chcę miec dzieci?


@derton778: Takie kwestie mogą się zmieniać z czasem. Teraz jesteś pewny, bo jesteś w wieku kiedy mało kto chce mieć dzieci. Za 10 lat będziesz miał inne życie będziesz inny ty, może kogoś poznasz, i możesz żałować resztę życia. Kiepski pomysł podejmować taką decyzję przed okresem, w którym pojawiają się warunki, przychodzi poczucie potrzeby posiadania dziecka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: ludziom różne rzeczy się w życiu zmieniają. Dlatego tak finalne decyzję są ciekawe w tak młodym wieku. Gratuluję zdecydowania!
  • Odpowiedz
@derton778: #!$%@? i ten wysyp dzieciorobów w komentarzach dla których jedynym osiągnięciem w życiu jest spuszczenie się w psiochę i tasowanie się pod swoje "zajebiste geny" xDDDDD
Jak tak chcecie mieć dzieci, to dlaczego nie zrobicie czegoś dobrego dla wszystkich - swoich partnerek i innych ludzi i nie adoptujecie jakiegoś dziecka? Nie oszukujmy się, wasze geny nie są jakieś #!$%@? wartościowe i z waszych genów nie urodzi się drugi Szwarceneger, czy
  • Odpowiedz
Nie kumam srania się do OPa "za młodo, może Ci się zmieni". Może tak, może nie. Jego decyzja, podjął ja świadomie, jak kiedyś zachce mieć dzieci a nie będzie mógł to jego problem, może nie podejmie kolejnej ważnej decyzji w życiu pochopnie. A może nie będzie żałował i narucha się za wszystkie czasy ;)
  • Odpowiedz
Taka luźna myśl mi teraz przyszła, chciałbym mieć z 50 lat i widzieć jak moje dzieci idą na studia i czują się spełnione, pierwsze miłości, kłótnie z rodzicami, itp. myślę, że to ma swoje zalety.


@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: A chcialbyś widzieć jaka rodzą się chore albo doznają wypadku i dovkonca zycie będą sie meczyć? Albo że będą je w szkole gnębić? Albo że nie znajdzie wymarzonej pracy i będzie tkwic w januszexie za
  • Odpowiedz