Wpis z mikrobloga

@JanParowka: #!$%@? moda to największy rak jaki istnieje.
Za moich czasów młodości, jakby w lato ubrał inne skarpetki niż "stópki" to by mnie wyśmiali.

Teraz im wyżej podciągnięte skiety tym lepiej..
  • Odpowiedz
@smk666: Jak chyba z dobre 15 lat temu poznałem na wakacjach dwie 'polskie-niemki' na domkach letniskowych to mi powiedziały, że do mnie podbiły bo zawsze nosiłem jak najkrótsze skarpetki, a inni Polacy w naszym wieku to pod kolana podciągnięte i ogólnie miały z tego bekę xD Jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi, a wtedy zacząłem ;P

@JanParowka: @dzieju41: To, że coś jest znowu modne nie zmienia faktu, że
  • Odpowiedz
Za moich czasów młodości, jakby w lato ubrał inne skarpetki niż "stópki" to by mnie wyśmiali.


@kodecss:
Tak dokładnie było w moim przypadku. Nie spodziewałem się, że ta siara kiedyś powróci na ulice.
  • Odpowiedz
śmiesznie wygląda :D


@zuchtomek: czemu skarpetki (jakie by nie były) wyglądają śmiesznie? Jak miałem 15 lat to tzw stopki wystarczyły żeby cię nazywali pedałem, później to długie skiety były wieśniackie a teraz znowu wracają do łask. #!$%@? moda jest #!$%@? i niepraktyczna i #!$%@?ć ją prądem.

PS. Aktualnie chodzę w krótkich skarpetach ale mam też normalne długie skiety z froty i też je czasem nosze np do sneakersow za kostkę bo
  • Odpowiedz