Wpis z mikrobloga

@skarpetyodyna: Ale ma prawo do prywatności.


@powsinogaszszlaja: oczywiście, może powiadomić odpowiednie służby o zaistniałym incydencie. Niszczyć mienia nie ma prawa i dziwne, że trzeba to tłumaczyć xD Tak samo jak w sytuacji, gdy ktoś zastawi Ci bramę na drodze niepublicznej samochodem nie masz prawa go wywieźć widłakiem czy lawetą.

Dziwne te podejście, że jak lata nad domem to można zniszczyć, nawet kraje bałtyckie nie zestrzeliwują wojskowych rosyjskich samolotów za naruszenie
@skarpetyodyna: a co gdy ktoś narusza moją prywatność? Mówię że nisko schodzi i powiedzmy że pod oknami lata. Zgłoszę i co zrobią organy? Numeru rejestracyjnego to nie ma. Złapać też go nie złapie.
@Aeterna: strzelaj śmiało skoro wiesz lepiej xD daj znać jak się ewentualna sprawa sądowa skończyła. On odpowie za naruszenie prywatności, Ty za zniszczenie mienia. Sad uzna, że przez rolety gowno było widać, wiec niska szkodliwość czynu, a Ty wybulisz według kwoty z paragonu xD
@Aeterna: z doświadczenia Ci powiem, ze w dzień przez okna (zamknięte oczywiście) uja widać, sam nie raz próbowałem podejrzeć co na imprezie rodzinnej się dzieje w salonie i zaglądałem przez okno, ale jedyne co widziałem to odbicie podwórka.


Jak lata bardzo nisko to zacznij podlewać trawnik, na pewno są takie zraszacze, co walą na parę metrów w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Numeru rejestracyjnego to nie ma


@Aeterna: Zgodnie z prawem dron powinien mieć umieszczony numer operatora. Oprócz tego każdy lot musi być zgłoszony w Droneradarze, możesz sprawdzić. Czasem widoczny jest tam nawet numer telefonu.

Z drugiej strony, jeśli dron nie ma numeru operatora i nie jest widoczny w Droneradarze, to w sumie tak jakby go tam nie ma, więc jak to spadł, skoro go w ogóle nie było? ( ͡° ͜