Wpis z mikrobloga

@mattz_: Nie bzdura - kobiety takie są w całkiem sporym procencie,

Z mojego życia:
- dwóch szwagrów cierpi na to samo (więcej sióstr nie mam)
- większość kumpli którzy mają dzieci

"wygrywa" 1 na 10 - Ci którzy byli nadprzeciętni pod względem urody i portfela, ale zwłaszcza urody :) Triggerem działającym jest zainteresowanie innych kobiet, jak go nie ma to w zasadzie libido umiera.

@okno2137 - działa to tak, że masz
@Kaerovsky: Tak, bo nikt nie rozmawia, wszyscy zamiatają sprawy pod dywan :) I co Ci z takiej rozmowy jak się dowiesz, że no teraz nie ma ochoty, jest przeciążona i inne wysrywy - wiem, że z dzieckiem jest ciężko ale ja np tydzień w całym miesiącu zajmuję się wszystkim ja - czyli dziecko, praca, dom - a ona odpoczywa i w zasadzie nic nie robi, pomogło? nic a nic.
@XxXPogodaXxX: wcześniej było inaczej? Jeśli tak to co się zmieniło. Jeśli nie to może warto o tym pogadać, co i czemu, czy na ochotę, na co, zadbać o to żeby była w dobrym humorze- jak się kobietę rozweseli i żaba i nastrój to bardziej na ochotę na seks. Różne kobiety lubią różne rzeczy się jak się czuje kobieta ważna i w jakimś sensie zadbana tj interesujesz się co u niej, wysłuchasz,
@Kambiodolor2137: Widzisz, i tu się pojawia sedno problemu - dlaczego facet ma to wszystko naprawiać - odpowiedzialni za ten stan rzeczy są obydwoje, ale to głównie facet ma stawać na palcach i robić z siebie idiotę. Ja uważam, że jak nie ma dzieci to kopnąć ją w dupę, a jak są dzieci to poczekać aż będą miały 4-5 lat i wtedy ją kopnąć w dupę (w wolnej chwili waląc małolaty albo
Nie bzdura - kobiety takie są w całkiem sporym procencie,


Z mojego życia:

- dwóch szwagrów cierpi na to samo (więcej sióstr nie mam)

- większość kumpli którzy mają dzieci


@PolskaPrawicaLubiWCzoko: To jest jest wina kobiety tylko tak wygląda dorosłość, nie masz czasu i chęci bo dzieci, stres i praca. Mi by się nie chciało bzykać jak króliki jak za czasów co miałem 20 parę lat. U mnie wszyscy znajomi mimo