Wpis z mikrobloga

@PolskaPrawicaLubiWCzoko: Bardzo mi przykro z powodu sytuacji w której jesteś. Nie zastanawiałeś się nad tym czy to co Cię spotkało za dziecka nie wpłynęło na późniejsze wybory partnerek (wspomniałeś o 4 takich samych związkach) i w pewnym sensie kopiowanie problemów?
@foreveralone: nie mówiłem nigdzie, że miałem 4 takie same związki :) Pisałem, że byłem w 4 związkach gdzie każdy trwał przynajmniej 5 lat. A ostatni związek zapowiadał się bajecznie, luźna dziewczyna, pracująca, nie potrafiąca usiedzieć na dupie żeby nic nie robić całkowite przeciwieństwo mojej matki jeżeli do tego pijesz :) Wszystko się zepsuło z pierwszym USG, i pewnie bym obwiniał siebie - gdybym nie pogadał ze szwagrami, i kumplami - tylko
do 3 roku ma sie tylko przeblyski swiadomosci i nie rozumie sie jeszcze w pelni rzeczywistosci


@dekorator: czyli według ciebie jak dziecko o czymś nie pamięta to nie może to mieć wpływu na jego rozwój?
Typie nie wypowiadaj się o psychologii, bo wiedze masz na poziomie czytelniczki polki.pl
@stuka_sound: I co Ci z tych planów, skoro doskonale wiesz, że na koniec dnia jest jeden problem bardzo istotny który w zasadzie niszczy te plany? - Boisz się, że nikogo już więcej nie znajdziesz? - trudno, uwierz mi będzie Ci lepiej samemu, niż leżąc obok kogoś kto sprawia, że jesteś nieszczęśliwy. A następnym razem szukaj kobiety gdzie był ojciec który trzymał swoją żonkę mocno za mordę - córki z takich domów
a stało się to w momencie w którym jej ochota na seks była powiązana z jakimś komentarzem innej kobiety na placu zabaw :


@PolskaPrawicaLubiWCzoko: Skonfrontowałeś to z nią? Te konkretne spostrzeżenia. Czy wybrałeś sobie złą babę, z którą nie da się rozmawiać(*) i nie jest ona zdolna do refleksji nawet pod wpływem takiego spostrzeżenia?
Ja w pewnym momencie "wybrałem przemoc" i zrozumiałem, że niektóre rzeczy nie mogą być tematem kompromisu i
@PolskaPrawicaLubiWCzoko: to znales ja 5 lat i zaraz po USG sie zmienilo? Niestety, ale to brzmi jak jakis bajt.
Jesli nie, to czemu nie poszliscie razem do seksuologa?
Jak sobie wyobrazasz bycie z nia i wychowanie dziecka? Przeciez dzieci czuja, ze cos zlego sie dzieje z rodzicami.
To nie takie proste, jak Ci sie wydaje.
Poza tym znamy tutaj twoja wersje zdarzen - a nie wiemy co sie stalo z jej
Jesteśmy tak zaprogramowani ze okres zauroczenia trwa średnio dwa lata. Potem jest już prawdziwa próba związku. Miałem pare dziewczyn w życiu i nigdy nie byłem dłużej niż dwa lata. Ostatni związek tez w ostatnich miesiącach seks raz na dwa tygodnie potem miesiąc itp chodziłem ciagle sfrustrowany i szukałem problemu w sobie. Dwa lata i zmiana nie ma co się bawić w dzieci i śluby. Samiec musi zapłodnić jak najwiecej samic dlatego facetom
Chłop jest z babą już 5 lat a częściej wali konia niż rucha. A raczej tylko wali konia, bo nie rucha.


@XxXPogodaXxX: chłop niech się zastanowi czy baba jest nim zainteresowana, a później niech pomyśli czy nie lepiej podjąć drastyczne kroki, zamiast tkwić i się męczyć w takim bagnie - bo babie libido nie spadnie, ale kto inny je zaspokoi - niestety, takie życie chłopa i taka prawda, hehhh...