Wpis z mikrobloga

@Mrjohnsmith: Może ma na tyle duże jaja, że wie, że auto to żaden wyznacznik męskości? XD

@karczochh: Fajne autko Mirek, mega mi się podoba, wprawdzie nie wiem czy hybryda jeżdżąc poza miastem ma sens, ale to sam musiałeś sobie już wykalkulować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@karczochh: ale super to zdjęcie, nie chodzi mi o samochód (chociaż to też jak najbardziej) ale jak wyobrażam sobie jak musi się fajnie mieszkać w takim spokojnym zakątku Islandii. Jako introwertyk i wielbiciel chłodnego klimatu chyba bym się tam mógł odnaleźć. Widać że spokój, cisza, jak chcesz to możesz pogadać z sąsiadami na leżaczkach ale jak nie to nie, żadnych płotów czy ogrodzeń widać że bezpiecznie, wracasz sobie po pracy i
  • Odpowiedz
@karczochh: mam mieszane uczucia co do toyot. Kiedyś były pasudne na zewnątrz, paskudne w środku i miały bardzo ubogie osiągi. Teraz są ładne na zewnątrz, paskudne w środku i mają biedne osiągi. 2022 rok i toyota montuje hamulce bębnowe... To jest segment Dacii?
  • Odpowiedz
@Kuropatvaa: tylko z wyglądu są super. W marcu odebrałem z salonu, aktualnie mam 12 tys zrobione i większym gównem to ja nie jeździłem. Blacha na drzwiach cieńsza niż kartka papieru. Jak zamykasz drzwi to odgłos jakbyś busa z tyłu zamykał. Kamerka cofania się co chwile wiesza. Z klamki w środku cieknie jakiś płyn. No i to śmieszne ledwo jadące 1.5 na 3 garach. Spalanie 3/4 trasa 6,5 litra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karczochh: 116km i wyjąca skrzynia CVT, to niezły gokart... Auto fajne do miasta ale nie można go nazywać gokartem bo mało ma z nim wspólnego. Co innego jak byśmy rozmawiali o wersji GR
  • Odpowiedz