Wpis z mikrobloga

@karczochh: Nie chce wnikać w określenie gokarty bo ta awantura to jakijś mem xd. Ale powinieneś wiedzieć że na wykopie każdy zarabia 15k i dla nich auto które nie ma 0.5KM na kg w ogóle nie rusza się z miejsca i nie masz prawa się w nim dobrze bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karczochh: btw trochę śmiechłem jak striggerowałeś się u góry, że to nie jest gokart stąd moja wstawka wyżej z tym GR.

Autko oczywiście zewnętrznie bardzo ładne, zwłaszcza że to yaris a moc wystarczająca jak ktoś jeździ bez szaleństw. Oby służył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karczochh: Przepiękny model i niech Ci służy. Mam takiego samego ale w ładniejszym kolorze ( ͡º ͜ʖ͡º) i nawinąłem już 20 kkm
BTW, możesz sobie zmienić kolor menu na czarny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@Vosemite: Ja się nie striggerowałem. Kwestia nazewnictwa. Dla mnie gokart to po prostu małe auto. Nie ma znaczenia jaki silnik. Swoją drogą to nie wiedziałem że to taki problem ¯_(ツ)_/¯
@snorli12: yyy zarobiłem? Jak bym odkładał całą pensje to bym miał następnego za jakieś 10 miesięcy.
@bitcoholic: właśnie to jest fajne na Islandii. Pełen luz. Z sąsiadami czasem łykniemy grilla, ale nic na siłe. Na mojej ulicy jest 5
karczochh - @Vosemite: Ja się nie striggerowałem. Kwestia nazewnictwa. Dla mnie gokar...

źródło: comment_1656096416kVS7hhtx122Fu9cypCBNzm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@karczochh: Fajna mydelniczka.
Z tego segmentu to chyba najprzyjemniejsze dla oka autko. No i w dodatku hybrydka więc nie straci na wartości tak szybko jak klasyczne benzyny.
Bardzo fajny zakup.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karczochh: Oj nie mi masz się tłumaczyć, ale skoro zarzuciłeś temat w tak duże grono ludzi o zakupie auta to już mógłbyś rozwinąć dlaczego wybrałeś hybrydę z której odnosi się profity w jeździe miejskiej, a wspomniałeś o użytkowaniu po 30km w jedną stronę, gdzie mała turbo benzyna czy diesel byłyby bardziej ekonomiczne i elastyczne.
  • Odpowiedz