Wpis z mikrobloga

najbardziej mi się podobało #!$%@? homelandera, autentycznie spanikował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@teperkov: Swoją drogą byłem pełen podziwu, że jak na serial to efekty były na poziomie filmów Marvela, nie było oszczędzania, gdzie na Disney+ lądują seriale, gdzie widać, że na efektach się oszczędza.

No i to, że Herogasm był tłem całej historii, a nie motywem przewodnim, bo równie dobrze mogli z tym przesadzić, a wyszło fenomenalnie.
  • Odpowiedz
Może ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał że komiksy to nie dzieciaki tylko ludzie po 30-40 lat


@jakub-dolega: No wszystko było kręcone na jedno kopyto pod PG-13, później wyszedł Deadpool i wyszło, że jednak da się zarobić na R, różne platformy, próba odróżnienia się od reszty. Wszystko tak się zgrało, że wyszli Chłopacy. I fajnie, bo może inni pójdą podobną drogą. Nawet Marvel z ostatnim Doktorkiem od tego odchodził,
  • Odpowiedz
@TomdeX: Są jeszcze Tytani które są trochę poważniejszym dziełem dla dorosłych ale ze to serial od netflixa to wiadomo ogląda się te odcinki jak długi film i połowe sezonu nic się nie dzieje i poprawność polityczna się wylewa :D i czarna Gwiazdka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomdeX: Z takich dobrych serialowych produkcji o superbohaterach mamy:
- The Boys (wiadomo)
- Legion (to jest topka pod względem gry aktorskiej, scenariusza, scenografii, muzyki)

trochę dalej
- Loki
- Wanda Vision
- The Umbrella Academy (całkiem spoko)

trochę dalej
- Doom Patrol
- Titans
- Daredevil
- Jessica Jones (zwłaszcza pierwszy sezon)
- The Punisher
- S.H.I.E.L.D.
- Hawkeye

ok, trochę bardziej dalej:
- Constantine
- Superman and Lucy

...
  • Odpowiedz
Są jeszcze Tytani


@ChwilowaZielonka: Spoko są, ale są strasznie nierówni, dobry odcinek przeplata zapychaczem, nie lubię czegoś takiego.

@Hektorrr: No wszystkie widziałem, CW dawno odpuściłem, bo szkoda czasu na te seriale. Legion psychodeliczny, inny, przez to mniej popularny, no ale dobry. The Umbrella Academy nie podeszła, nie przypadł mi koncept i bohaterowie, ale to już rzecz gustu. Doom Patrol ciężko nazwać typowym serialem o superbohaterach, ale podobnie jak w the
  • Odpowiedz
@TomdeX: no o tym właśnie pisałem, 2 odcinki spoko wprowadzenie potem kilka ogcinków zapychania i 2 odcinki finału bo maja umowe z netflixem ze ma byc tyle i tyle odcinków nie mniej nie wiecej wiec zapchajdziury straszne się tam zdarzaja
  • Odpowiedz