Wpis z mikrobloga

Mirki tym razem bez hejterki, proste i logiczne pytanie dot. przy okazji mojego ulubionego wixa jak wysyła raport o logowaniach np. ktoś wszedł wg nic z lokalizacji "Krakow Poland 14" lub Poznan Poland 10" itd co oznaczają te cyferki 14,11

ps. jak sprawdzam łącze samo czy stacja areo2 już działa dzięki turystom co sobie grają w gierki z nudów i blokują net lokalny, bo nadajniki areo2 korzystają chyba z plusa.. i pokazuje mi na apce w smarfonie siłę sygnału normanie co jest 92 dBm raz 72 potem z 10 dBm itd dalej a apka nie loguje się nie ma captcha to napewno ich wina?

czasami wystarczyło włożyć inną kartę sim i potem starą bo smarfon się nie łączył, ale chyba to prolem tym razem stacji?

#informatyka #komputery #it #programista15k #pytanie #technologia #internet (
  • 9
@angela09: @matixrr: w koncu bana wyłapał xD. Moja teoria jest taka ze to 50 letni janusz który nie rozumie co robi ale wydaje mu sie że rozumie wszystko doskonale i wszystko dookoła jest źle zrobione. Do tego 50% wpisów to hejt na booking.com. Konstrukcja zdań pozostawia wiele do zyczenia, nie rozumiem żadnego wpisu.