Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Hindusach - jakie macie doświadczenie? Albo o samych Indiach także?

Ja mam dwóch z Indii na #studbaza i o ile jeden dobrze ogarnia, zna się na kompach, pracuje, ogólnie mądry gość - przesiąknięty kulturą, spirytualizmem itp, to ten drugi jakaś masakra - jego angielskiego nie da się zrozumieć.
Nie wiem czy to też normalne, ale jest mega zdesperowany za laskami - pytał się mnie na samym początku, czy w grupie są jakieś singielki itp pierwsze co jak przyjechał to apki typu badoo/tinder xD

Poza tym widać jego podniecenie Europą, wstawia milion fotek na fejsa dziennie i same krindżowe opisy. Dla niego wszystko to jakby prestiż, Europa!

Zawsze lubiłem mitologię indyjską, te klimaty, kulturę, Sadghuru itp i w sumie mówi się, że Hindusi to najszcześliwsi ludzie na świecie - od tego pierwszego czuć mega dobrą energię, zawsze uśmiech itp. Ale z drugiej strony ten konserwatyzm trochę szkodzi im, często jak taki przyjedzie do Polski, to się traci - bo relacje mniej zobowiazujace, uzywki itd.

Chcialem sie zapytac co o tym wszystkim sadzicie, ja mimo wszystko chcialbym Indie zobaczyc, sprawdzic czy jako bialy rzeczywiscie bylbym lokalną sensacją i poznać ich obyczaje.
#indie #kultura #hinduizm #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Rzewliwy_wykolejeniec - Co sądzicie o Hindusach - jakie macie doświadczenie? Albo o s...

źródło: comment_1656159731QlYFTmcQbXjLrBZLBFyHqY.jpg

Pobierz
  • 8
@kacpervfr: Zauważyłem ten schemat. To tak jak z Polakami, może się trafić ktoś ogarnięty, a może się trafić jakiś sebix jakich pełno choćby w Holandii :P Zastanawiają mnie jedynie te stereotypy właśnie z zanieczyszczaniem, wodą itd ale to pewno coś jak o nas, że Polacy to wódka itd.

Jedynie co mnie zastanawia najbardziej w Hindusach, że... kurde nie umiem im zaufać. Tyle co się na tym jednym ziomku razy przejechałem, to