Wpis z mikrobloga

@terwer358: Hmm... Cykl Eisenhorn lub Duchy Gaunta, wydania polskojęzyczne jako całość są niestety kiepsko dostępne (anglojęzyczne to nie problem). Większość osób swój pierwszy kontakt z WH40k ma dzięki grom komputerowym. Ja np. zacząłem od Dawn of War.
  • Odpowiedz
  • 129
@kozaqwawa Ten drugi punkt to zupełnie w punkt. Tak to wyglądało, gdy próbowałem żonie wyjaśnić z grubsza na czym polega uniwerum 40k.
Okazuje się, że trudbo syntetycznie przekazać wiedzę przyswajaną na przestrzeni prawie 20 lat.
  • Odpowiedz
@terwer358: Wołam mireczka @koziolek666 - jako posiadacz dużej kolekcji książek z WH40k na pewno coś lepiej doradzi :)


@Bozar86: Zawołałes go 20 minut temu a on jeszcze wstępu nie napisał, tak długo się to ciągnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@terwer358: najczęściej ludzie polecają pierwsze 3/5 książek z Herezji Horusa potem to już zależy od tego jaka postać najbardziej przypasowała bo spora część książek to zwykłe grafomaństwo niestety
  • Odpowiedz
@Bozar86: Ale bym se obejrzał taki serial robiony przez HBO oparty na Herezji Horusa. Coś tak epickiego jak Gra o Tron połączony z The Expanse. Nie wiem kto mógłby zagrać imperatora, ale Henry Cavill musowo musiałby być którymś prymarchą. Do tego jeszcze Chris Hemsworth jako np. Leman Russ, eh ale to by było.
  • Odpowiedz