Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które leciały #ryanair z dzieckiem: Kojarzycie może czy to normalne, że w polu "data urodzenia", zamiast dnia i miesiąca pojawiają się gwiazdki (**)? Jakbym tego nie wpisywała, to mam gwiazdki zamiast cyfr. To samo widzę przy odprawie i tam już nie da się tego zmienić. Na infolinię nie ma szans się dodzwonić aktualnie ;-)
#samolot #lot
  • 8
@raadaar: z Mazur do Wrocławia xD Podczas zakupu biletów ciągle wpisywały mi się te gwiazdki - zarówno przez tel, jak i przeglądarkę na komputerze. Finalnie, wpisałam datę, wyglądało, że jest ok. Podczas odprawy zauważyłam, że znowu pojawiły się gwiazdki i nie mogę tego zmienić. Dodając pasażera-dziecko do mojego konta, też pojawiają się gwiazdki zamiast cyfr. Na infolinię nie mogę się dodzwonić :/
@raadaar: Nie dokończyłam odprawy właśnie przez ten brak możliwości wpisania daty ur dziecka. Rok jest normalnie. Zastanawiam się czy to nie jest po prostu normalne u nich, może liczy się tylko rok urodzenia? Nie znalazłam nigdzie odpowiedzi. Poszukam jeszcze dokładnie w ich regulaminach, może gdzieś o tym jednak wspominają.
@szczwany_wij: dzięki :) i tak wysłałam zapytanie do nich, bo z bagażem też się dziwne rzeczy dzieją. Pokazuje mi dopłatę ponad 90 zł, a ten rodzaj bagażu mam wykupiony i dopisany do mojej osoby
Pierwszy raz lecę Ryanairem i nie wiem co u nich jest normalne a co nie :D