Wpis z mikrobloga

tl:dr Nienawidzę dziewuch które nic same nie osiągnęły a pouczają każdego jak żyć

Pisałem już pod #depresje że zamieniam smutek w gniew, który mnie napędza niczym paliwo. Co prawda moje leki sprawiają że mojego gniewu jest tylko 10% gniewu pierwotnego, ale jest coś czego nawet leki nie dają rady zagłuszyć. Cholerna #p0lka #madka która w życiu nie przepracowała ani godziny, a jedyne co zrobiła rozłożyła nogi w wieku 18 lat typowi, który ma hajs i temu typowi spłodziła też dzieciaka. I się wozi po świecie, ale to wcale nie jest złe. Denerwujące, ale nie złe. Złe jest to że potrafi cię pouczać. Czaisz taka osoba poucza cię odnośnie twojego życia mówiąc jak to go nie przegrałeś i to twoja wina że nie masz tego co ona XDDD Czaisz to gościu, babsko nic nie zrobiło, wszystko dostała na tacy i ona jeszcze chwali się nie swoim bogactwem XDD Jest też drugi typ, pracująca po znajomości. Krótki przykład z mojego życia, znam taką osobistość, która mimo najlepszych stopni, najlepszych uczelni pracowała na kasie z sklepie. Poznała #programista15k, z którym zaczęła się spotykać i nagle BUUUM Pracuje razem z nim jako programistka, chociaż zna się na tym jak bolec na muzyce XD

Planuję jeszcze 3 wpis z historią kolegi, który miał próbę samobója i o tym jak został potraktowany przez grupę, a raczej jedną osobę stay tuned

#przegryw #gownowpis #gorzkiezale #zalesie na #dziendobry
Pobierz
źródło: comment_1656299384yblf4GbofyzpEjpxtEBMLG.jpg
  • 16
@Nowystaryziel: a skąd wiesz jak ona te dzieci wychowuje :D? To nie jej wina że taki socjal został stworzony, gdybyś mógł to byś nie korzystał? Już widzę jak mówisz: nie dziękuję, ja 500 na moje dziecko nie biorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krótki przykład z mojego życia, znam taką osobistość, która mimo najlepszych stopni, najlepszych uczelni pracowała na kasie z sklepie. Poznała #programista15k, z którym zaczęła się spotykać i nagle BUUUM Pracuje razem z nim jako programistka, chociaż zna się na tym jak bolec na muzyce


@Wanzey: Świat nie jest sprawiedliwy. Załatwianie pracy po znajomości to chyba najbardziej skuteczny sposób znalezienia zatrudnienia.
Wspomniana przez Ciebie osoba zapewne się wdroży i już w
@Wanzey: "Złość (150) ma wiele odcieni, od wściekłości po obrażanie się. Jej energię ma zemsta, znieważanie, oburzenie, furia, zazdrość, pamiętliwość, niechęć do kogoś, nienawiść, pogarda, irytacja, kłótliwość, wrogość, sarkazm, niecierpliwość, frustracja, krytycyzm, agresja, przemoc, wstręt, podłość, buntowanie się, gwałtowność, roztrząsanie, obrażanie, spieranie się, podżeganie, złość, dąsanie się i nieustępliwość. Wszystkie te odcienie złości są prezentowane w codziennych wiadomościach telewizyjnych.

Gniew może ujawnić się podczas stosowania Techniki Uwalniania. Złość na to, że