Wpis z mikrobloga

@DziuplastyWunfelOAksamitnejCerze: 4 jest w UK, więc jest bardziej bliska naszym realiom, czyli jest śnieg, deszcz, tylko ten ruch lewostronny. xD 5 jest w Meksyku, więc jedynie co, to burzę piaskową spotkasz (bardzo rzadko), ale za to ruch prawostronny. xD

Generalnie gry się aż tak bardzo nie różnią, więcej graczy online, dlatego nowsze = lepsze. Jedną z największych zalet serii jest duża ilość samochodów (chyba > 600), dodatkowo hajs się szybko zarabia.
  • Odpowiedz
@DziuplastyWunfelOAksamitnejCerze: 4 jest lepsza pod każdym możliwym względem z wyjątkiem jednego: większość graczy przeniosła się do piątki a że część zadań tygodniowych wymaga grania w coopie lub rywalizacji, to jednak lepiej grać w nowszą. W czwórce możesz mieć problem, żeby odblokować wszystkie dostępne samochody, bo niektórych nie ma w salonie a na aukcjach bywają bardzo rzadko. Mogą wpaść w playliście ale jak pisałem na początku, baza graczy jest znacznie mniejsza niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@profildogier: pory roku, mniej błędów, ciekawsza mapa moim zdaniem, 2 dlc zamiast jednego w drodze (do tego reskinu z trójki), lancia, alfa romeo, singlowe zadania też wydają się ciekawsze, bo te z piątki są zrobione na #!$%@?.

Być może moją ocenę zaburza fakt, że oczekiwałem więcej ale serio ciężko znaleźć mi cokolwiek, w czym nowa część jest lepsza od poprzedniczki. Sam gram teraz tylko w piątkę z powodów które wymieniłem wyżej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@profildogier: w 4 masz w zasadzie 2 gry w jednej, bo zimą przez leżący wszędzie śnieg i oblodzone drogi jeździ się zupełnie inaczej niż w inne pory roku, można pobawić się w tuningi na różne warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wolisz zabawę online to lepsza 5, bo więcej ludzi siedzi, ale sceneria Meksyku jest dość monotonna, do tego burze piaskowe są wkurzające :<
  • Odpowiedz