Wpis z mikrobloga

i jeszcze "uwielbiam takie temperatury", a potem piszą o klimie :)


@czemu_dlaczego: tu jest wykop, tu jest dostosowywanie argumentów do narracji w zależności, w którą stronę wiatr zawieje i z kim chcesz się dzisiaj pokłócić i komu #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jarem12: ja też jestem chudzielcem i ta temperatura mi nie przeszkadza, jednak rozumiem osoby, które jednak tych temperatur nie tolerują najlepiej i im współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla każdego człowieka idealna temperatura jest w okolicy 20-23 stopnie. W tej temperaturze nie odczuwamy ani zimna ani gorąca. Im większe odchylenie tym gorzej dla naszego organizmu.

Wolę gorące lato w połączeniu z klimatyzacją niż zimę z ogrzewaniem. Rano, gdy wstajesz jest jasno i panuje przyjemna temperatura. Dookoła jest zielono oraz przyjemnie pachnie świeże powietrze. Można iść pobiegać przed pracą. Najgorsze temperatury spędzasz w pracy przy włączonej klimatyzacji. Wiem, niestety nie każdy
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: O tak na obrazku ulubiony argument plebsu kochającego lato. Ciul tam, że człowiek pół życia sport uprawia codziennie i tak usłyszysz, że jesteś za gruby, a 36 stopni to temperatura w sam raz, wcale nie ona jest problemem. Już wolę ciapę na chodniku w postaci rozjechanego śniegu i piasku w zime niż te zasrane upały.
  • Odpowiedz
idealna temperatura do aktywności na zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: potwierdzam, dla mnie idealna i mówię to nieironicznie

Ciul tam, że człowiek pół życia sport uprawia codziennie


@dsomgi00: jak #!$%@? samą siłownie to się nie dziw że słabo znosisz potem wysoką temperaturę
  • Odpowiedz