Wpis z mikrobloga

Czasami to aż strach słuchać jak ludzie się wypowiadają na temat zakupu mieszkań.
Ludzie myślący że mieszkania w mniejszych miastach chodzą za 50k, osoby twierdzące że zaoszczędzenie 200k przed 22 rokiem życia jest osiągalne dla każdego, stwierdzenia że dom 100m2 to bardzo duża posiadłość. Czasami mi się zdaję że niektórzy ludzie żyją w swoim własnym urojonym świecie. #nieruchomosci #humorobrazkowy
Pobierz Vanderbright - Czasami to aż strach słuchać jak ludzie się wypowiadają na temat zakup...
źródło: comment_1656426634LU0AI1UYikLmjsDaN1Kaup.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@1624294678: po prostu wynieś z roboty jak wuja po osiemdziesiontym dziewiōntym, no weź nie muw, że się teraz nie da hehe, przecież za flaszkę to nie takie numery pszechodziły. A jak cię złapie kierownik, go odpalasz mu stuwe na nowe z kabsy i się rozchodzicie, tym młodym to fszystko CZEBA tumaczyć halincia, ja nie wiem, jakieś niekumate czy co?
@kukold: po prostu źle szukasz, przecież grunt nie jest drogi i
@Vanderbright

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 25 000 złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 5 000zł ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając.

Zarabiam około 1 850 zł miesięcznie odkładam 1 050zl. Może ktoś powie że
Pobierz Argonzz - @Vanderbright 

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na z...
źródło: comment_1656437566jmZIMOROaZjSNDD1LLaTzr.jpg
@Vanderbright:
To nie jest jedynie domena starych bab - ludzie jak nie siedzą w temacie, nie przeglądają ogłoszeń albo artykułów branżowych to nie mają świadomość jak bardzo ceny wzrosły w ciągu ostatnich paru lat. Jakieś 2 miesiące temu byłem na imprezie rodzinnej i wszedł jakoś w pewnej chwili temat o mieszkaniach. Jak powiedziałem, że za mieszkanie trochę ponad 40m2 w Krakowie trzeba dać około pół miliona pln (wliczając różne opłaty i