Wpis z mikrobloga

@Kris_777: Nie poczuje to człowiek w bezpośredniej strefie zniszczenia które są relatywnie małe, większość ofiar śmiertelnych od ewentualnej wojny atomowej będzie od promieniowania, i głodu na świecie, czyli będzie ci skóra odpadać od kości po dotknięciu, czy ja wiem, dla mnie straszne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Frygus96: Masz praktycznie zerowy wpływ na to, czy coś takiego się stanie, więc rozsądnie jest mieć wywalone. xD Poza tym, skoro zwiększają liczbę żołnierzy w tych jednostkach, to oddala ryzyko ataku.
  • Odpowiedz
Nie no, ja mam wywalone poniekąd, po prostu chyba jest to dość niepokojąca wizja przyszłości, chyba każdy normalny się ze mną zgodzi xD


@Frygus96: Im silniejsze siły NATO, im Sojusz bardziej zdeterminowany do obrony, tym my wszyscy jako mieszkańcy Polski jako kraju (potencjalnie) frontowego jesteśmy bezpieczniejsi.
  • Odpowiedz
@Kris_777: Ale sobie wmawiasz więcej niż ja kiedykolwiek tutaj napisałem, i niż kiedykolwiek pomyślałem, zauważyłeś? XD

Nie mam na to wpływu, co nie oznacza że wizja smierci w ten sposób jest straszna. Chciałbym cie zobaczyć jak sie miotasz w konwulsjach, chciałbym patrzeć ci w oczy jak zdychasz i zapytać czy jednak tak strasznie czy nie XD Ha tfu na ciebie.
Frygus96 - @Kris_777: Ale sobie wmawiasz więcej niż ja kiedykolwiek tutaj napisałem, ...

źródło: comment_1656431915nBOJVLxQ5P2NkyGQQsVsre.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz