Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Frygus96: Okupacji to napewno zadnej nie bedzie bo roSSjanie nie maja najmniejszych mozliwosci sie do nas dostac, maksymalna wojna to po prostu wejscie NATO do Ukrainy i #!$%@? ruSSkich karaluchow oraz nazistow co do jednego.Po tym co pokazali roSSjanie na Ukrainie mozna stwierdzic tyle, ze jestesmy najbezpieczniejsi od lat.
@sedziakalosz: Przy wejsciu nato do ukrainy ruscy mogą stwierdzić że jest realne zagrożenie dla ich wojsk i odpalić jakieś miejscowe uderzenia nuklearne.

Mogą ale nie muszą, już pisałem na początku konfliktu że nato powinno wysłać polske jako wojska stabilizacyjne, ewentualnie ONZ, no ale ta guwno organizacja sie do niczego nie nadaje.. Ruscy nie mieli by szans zagarnąć tyle terenów, nie walili by też rakietami po całej ukrainie bo byli by realnie
@Frygus96: Ja się nie tylko boję, ale wręcz jestem niemal pewien, że to wszystko z czasem przerodzi się w III wojną i będzie to wojna atomowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja jestem pesymistą z natury. Ludzie to żałosny gatunek, który nie potrafi żyć ze sobą w pokoju. A teraz ten żałosny, wiecznie agresywny gatunek posiada bomby atomowe... Finał może być tylko jeden.
@Creed-Bratton: No i spoko szanuje twoje zdanie, ja jestem myśli że nie #!$%@?, bo nie #!$%@?ło podczas zimnej wojny, ale w sumie wtedy uwarunkowania były zupełnie inne. Ciekawe jak tam na lini USA-Chiny, ogólnie może być ciekawie.
@Frygus96: To działa dokładnie odwrotnie. Bać się powinieneś gdyby nato zmniejszyło siły szybkiego reagowania. To Rosja ma się bać bo tylko wtedy my nie musimy. Mówię o krótkiej i średniej perspektywie. Cholera wie jak bardzo syndrom oblężonej twierdzy się rozwinie - może być jak w Koreii Północnej gdzie zmilitaryzowane jest praktycznie wszystko. Tym się jednak martwić będziemy za 15 lat dopiero.
@Frygus96 jak widzisz zdania ekspertów są podzielone. Zdradze Ci taki lifehack - zamiast myśleć o wojnie, myśl o tym, że dzisiejsza noc może być Twoją ostatnią. Udar, wylew, pęknięcie tętniaka. Samo życie. Nie ma co rwac włosów z głowy o rzeczy, na które nie mamy najmniejszego wpływu, które nie muszą się wydarzyć i których możemy w ogóle nie dożyć. Niedawno w sąsiedniej wiosce był pogrzeb jakiegoś 23 latka. Żonaty i dzieciaty. I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nielegalny_imigrant: nie wiem jak op ale mnie to tez fest denerwuje że politycy mówią o broni jądrowej jak o jakiś czereśniach

Jeśli chodzi o broń atomową to albo

a) coś pojedynczego wybuchnie i wracamy od nowa

b) wojna na cały świat

c) kompletne rozbrojenie

d) państwa trzymają broń atomową przez kolejne tysiące lat

Obecnie politycy mówią o a i b