Wpis z mikrobloga

Kurde, #urlop w wieku 21 lat to jest jakieś nieporozumienie. Nie dość że wszyscy znajomi w tym czasie pracują albo jeszcze mają studia, wypoczywać nie ma z czego, cały dzień człowiek się nudzi, bo samemu nigdzie nie ma ochoty jechać, 8 godzin pracy + 30 minut dojazdu do pracy to zajebista sprawa, której mi teraz brakuje i czuję pustkę w życiu.

Wiadomo, że praca nie ciężka, bo biurowa to i jakoś zmęczony człowiek nie jest ale jakbym miał tak całe życie na bezrobociu siedzieć to bym #!$%@? dostał. Dobrze że w poniedziałek do pracy. Przesadziłem z tymi 5 dniami urlopu, bo wypoczęty byłem już w poniedziałek.

#pracbaza #zalesie #gorzkiezale #wakacje
  • 44
Korzystaj póki możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później jest tak, że masz te 26 dni urlopowych i nie wiesz kiedy ci to uciekło.
A potem cieszysz się, że idzie trochę nadgodzin zrobić w robocie i sobie zrobić później jakiś skumulowany urlop (lubię sobie czasem zrobić combo 5 tygodni wolnego od roboty, jak wracam to nie pamiętam czym się zajmowałem przed urlopem xD)
Najszczęśliwszy okres czasu chyba był na
@AyDeeKay: Ja to bym sobie w minecrafta pograła. Tak że cały dzień.
Nigdy nie mogę pograć w minecrafta cały dzień, bo praca, praca. Niestety nie pracuje w korpo 8-16, tylko z mamą mamy małą DG. Przez to urlop to praktycznie nie istnieje, bo jak się nie pracuje, to się nie zarabia ;(
Niby jedziemy na urlop z Niebieskim i dziećmi na 2 tygodnie na wieś, ale i wtedy nie ma kiedy
@AyDeeKay nie rozumiem takich wysrywow, masz 21 lat, możesz po prostu cały dzień nic nie robić i czerpać z tego radość. Za parę dni wracasz do roboty. Możesz sobie podszkolić angielski na podcastach, wrócić do jakichś sentymentalnych seriali z dzieciństwa (dragon ball dla takich staruchów jak ja), jechać sobie gdzieś na rowerze, możliwości są nieskończone a czasu nie masz dużo (5 dni urlopu to nic). Rozumiem wykopowe żale że loszkii to coorvy
@AyDeeKay: Będziesz miał rodzinę i jakieś choćby małe umiejętności i chęci do majsterkowania to robota sama się znajdzie. Zrobiłem sobie tydzień wolnego i właśnie wykładam sobie kostkę na podwórku pod ławkę i stolik z palet, które zrobiła moja żona. Niedawno skończyłem robić plac zabaw i zjazd linowy dla syna. Nie wiem w co ręce wsadzić, a Ty mówisz, że się nudzisz xD Dzisiaj zrobiłem sobie dzień z synem i od rana