Wpis z mikrobloga

Sprzęt już w moich rękach. Nie bardzo mam ekipę na dzisiejszy spacer pod mogiłę zmarłych na cholerę, więc chyba pójdę sam go sprawdzić xD.
Choć nie zdziwi mnie jak w tamtym miejscu nic się nie będzie działo, bo nigdy nie słyszałem o aktywności paranormalnej w tamtym miejscu, więc myślę, że efekty będą dopiero podczas wizyty w DPSie w Pieczonogach.
Odpalę narazie i zobaczę z czym to się je w ogóle xD.
#paranormalnemirkowyznania #duchy #paranormalne
LubieChleb - Sprzęt już w moich rękach. Nie bardzo mam ekipę na dzisiejszy spacer pod...

źródło: comment_1656503669w56zhAbJFdC5uriVb1wtVv.jpg

Pobierz
  • 114
@LubieChleb: widziałem te urządzenia w kompilacji NT5

- urządzenie robi "kszz kszz kszzzz ebłebłe kszz kszz"
- słyszeliście?
- tak, ale co?
- duch powiedział "świnia"
- urządzenie robi "kszz kszz bzzz kszz"
- a teraz słyszeliście? powiedział "arka gdynia..."

a tak na poważnie to sama zabawka może i fajna i rozbudza wyobraźnię, ale jak na jednym filmiku wyłapała jakieś słuchowisko radiowe, a nagrywający myślał, że trafił na jakieś rozmowy duchów
@Rain_: Nie, czytnik to wpiszesz w google i jest mnóstwo ofert. Ze spiritboxem ciężej bo jedynie ten sklep miał w ofercie i jeszcze czekałem 2 tygodnie. Tak to tylko był na ebayu
@LubieChleb: Moim zdaniem trzeba próbówać różne konfiguracje. Efektywny jest AM reverse ustawiony na 100-300 ms bo chyba najwięcej wyłapuje. Ważne jest aby przebywać w cichym i spokojnym miejscu, unikać bliskości elektrowni czy słupów elektrycznych. Sesje powinny trwać maksymalnie do dziesięciu minut bo inaczej praca staje się nieefektywna. Pamiętaj aby zadawać konkretne pytania i nie zrażać się jeśli odpowiedzi nie będzie bo nie zawsze będzie. Uważaj na złe duchy bo spiritboxy je