Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: tak zaprzeczę. Nie chodzi o to, że moja kobieta nie robi czegoś w łóżku tylko o to, że robienie tego samego z tą samą osobą po jakimś czasie jest nudne, wkrada się rutyna. Robienie tego z nieznajomą to zupełnie co innego niż z partnerką, to przed wszystkim adrenalina, to jest ekscytujące, podniecające, nigdy nie wiesz kto ci otworzy. Nie sa się zaspokoić tej potrzeby we własnym mieszkaniu.

Wiele razy przegrywy
  • Odpowiedz
@Pierorzek: A skąd mam wiedzieć skąd te memy, co ja jestem rzecznikiem tagu? Spytaj się takich co je postuja.

Badania złe, ok. Daj jakiekolwiek inne zaprzeczajace blackpillowi, bo nikt jeszcze nigdy takich nie dał.

Czyli zdradzasz swoją dziewczynę dla sportu?
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: a są ludzie którzy uprawiają seks z innych powodów niż dla przyjemności? Chyba niezbyt wielu.

Nie da się zrobić takich badań. Nawet gdybym poświęcił na to 20lat i pokazał Ci czarno na białym, że nie ma jakiejś dużej różnicy między mężczyznami 175 a takimi 2 metry jeśli chodzi o ilość dzieci czy prawdopodobieństwo wzięcia ślubu to i tak rzuciłbyś niemożliwy do obalenia argument "beciaki, one ich na pewno nie kochają"
  • Odpowiedz
@Pierorzek: @Pierorzek:

Nie da się zrobić takich badań.

że nie ma jakiejś dużej różnicy między mężczyznami 175 a takimi 2 metry jeśli chodzi o ilość dzieci


Jak się nie da jak się da xD zgniłem xDD ładne samozaoranie
https://humboldt-dspace.calstate.edu/bitstream/handle/2148/624/ThesisFinal.pdf

Nikt poza wiadomym tagiem nie słyszał o srakpillach i nikogo ta teoria nie obchodzi dlatego, że każdy kto ma życiowe doświadczenie widzi jakie to są bzdury.

Żebyś się nie zdziwił, nawet
  • Odpowiedz