Wpis z mikrobloga

całe szczęście nikt mu nie zdążył wmówić, że jego życie jest skończone i ma ładną młodą dupę, dużo pieniędzy i wysoką pozycję. Biedny nie wiedział, że został mu tylko sznur bo kobiety lecą na czadow i mokebe.


@Pierorzek: Twoja interpretacja zdjęcia nie jest w żadnej relacji względem osób co mają problem ze znalezieniem partnerki. Niczego nie udowadnia, no i jest wyłącznie interpretacją. To po pierwsze. Po drugie to nie wiesz czy
@nigdy_nie_bede_wykopkiem: @Nester86: @Pierorzek: @R2D2_z_Sosnowca: @WiktorekS: @jozef-dzierzynski:

normalni ludzi nie znający tych incelskich wysrywów żyją normalnie. Ja mam 174cm i nigdy nie byłem sam

Niektórzy to kompletne szczury a jednak się dało.

Nawet śmierdzący bezdomni mają konkubiny więc kto wie.


Tymczasem smutna rzeczywistość ludzi o których piszecie, bez copingu, różowych okularów i zamiatania pod dywan tego co wam nie pasuje:
o.....i - @nigdyniebedewykopkiem: @Nester86: @Pierorzek: @R2D2z_Sosnowca: @WiktorekS:...

źródło: comment_1656581436TTyAbD4zlaXBUHkxOq5jDm.jpg

Pobierz
@olaf_wolominski: to jest ten słynny dowód anegdotyczny?

Dlaczego gdy conajmniej 3 osoby w wątku piszą Ci, że same są średniego wzrostu i nie mają problemu z kobietami to właśnie dowód anegdotyczny, ale jeden wpis niewiadomo kogo z internetu ma się nagle przekładać na całą populację? Ja wierzę, że niektórym kobietom to przeszkadza, zwłaszcza tym wyjątkowo niskim. Tak samo dla niektórych jesteś nieatrakcyjny nie mając tatuaży, bez farbowanych włosów albo bez długich
@Pierorzek: Nie macie?
Wielada dziewczyna zostawila. Chociaż w jego przypadku to faktycznie mógł być charakter xD
Za to Twojego wzrostu i starzejacego sie materialu genetycznego tak sie brzydzi aż nie chce ci robić loda i musisz ja zdradzac i zaspokajać się na roksie. Zaprzeczysz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Masz tysiące takich dowodów anegdotycznych, dziesiątki statystyk i badan i nie mowę nawet o blackpillu lecz o zwykłej teorii
@olaf_wolominski: wow, i co z tego? Co taki wpis ma udowodnic? Nawet nie wiesz czy to rzeczywiscie kobieta napisala. Rownie dobrze mogles to napisac ty zeby pozniej postowac to w takich watkach jak ten.

A nawet jezeli by to napisaka rzeczywista kobieta, z takim trybem myslenia, to co z tego? Co to ma udowadniac?
@WiktorekS: Rozgryzles mnie, ja to totalnie napisałem. W ogóle często z innymi przegrywami przebieramy się za kobiety i wychodzimy na miasto żeby fabrykowac dowody na blackpilla ale nie mów nikomu.

Najgorliwszy z przegrywow podczas takiego fabrykowania dowodow nawet związał się z beciakiem na 10lat i zaszedł w ciążę z chadem żeby utwierdzac innych w bańce.