Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego to tak działa, że im bardziej ktoś się stara tym gorzej to wychodzi? xd
Różowa mnie zostawiła, poleciałem w no-contact. Odezwała się po dobrych kilku tygodniach, mówiła że jest jej ciężko itp. Zaczęliśmy rozmawiać, pisać ze sobą tak casualowo, ona częściej wychodziła z inicjatywą, później trochę flirtowaliśmy, doszło do 2 spotkań. Po około miesiącu zacząłem przejmować pałeczkę, lekko się wkręciłem. Od razu mówię, że nie było to codzienne spamowanie, tylko z raz, może 2 razy dziennie lub rzadziej. Minęły z 2-3 tygodnie i zaczęły się lekkie zgrzyty, a to coś ją zirytowało, miała mało czasu (sesja, praca), odpisywała mi na odwal się itp. Myślę sobie kurde, niefajnie się przez to czuje, a im bardziej się staram tym gorzej. Powiedziałem sobie dość. Postanowiłem, że wrócę do tego co na początku, do tego co się nauczyłem zaraz po zerwaniu. I po 2 tygodniach jak renkom odjął XD Humorek jej się zmienił, sama teraz pisze itp

Najśmieszniejsze jest to, że to wszystko co "#!$%@?ą" Ci ludzie od relacji, związków na angielskim jutubie sprawdza się jak w zegarku. Chociażby zasada braku kontaktu, niby nic nie robimy a czasami jest cholernie ciężko
POZDRO i z FARTEM mordeczki xd

#zwiazki #rozstanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc73fe8b1d4d9d794a0a6d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: >nie bylo to spamowanie codzienne

ape spamilem raz albo czesciej codziennie


XDDD
@Disscord93:
Xdd co chlop zbluepillowany. Na swiecie sa miliony kobiet i dziela sie na jakies 4-5 typow, reszta to detale. Kwestia jest tylko taka czy dziewczyna zgrazyniala czy jeszcze nie.
213213123: bo jestes ciepłym kluchem na kazde jej zawołanie wiec Panna nie czuje żadnego wyzwania, wie ze ma cie w garsci.
Zacznij sie szanowac to inni tez zaczna. Sam nie szanujesz siebie i swojego czasu i sie plaszczysz to inni cie postrzegaja jako słabego, z kobietami na czele.
albo sie ogarniesz, doedukuj sie troche z relacji, pełno materiałó w necie, albo po prostu bedziesz beta bankomatem i tamponem emocjonalnym
a laska
ex chlopak: do mnie też była pisze, wysyła buziaczki itd na dobranoc - widocznie jej nie wyszło z innym chłopcem

pozwalam jej przyjeżdżać na ruchanie w gumie i czasami pogadamy czy zagramy w grę

do związku nie ma powrotu, ale można jeszcze pokorzystać. Co innego jeśli czyjaś ex jest zdrowo #!$%@?, to nie warto
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua