Wpis z mikrobloga

Możecie dać sie karnąć polaczkowi SD1, albo dobrą Camry 27 letnią. Polaczek wyskoczy duszkiem na autostradę i powie, że buja i jakieś mdłe. Dacie polakowi Cadillaca to powie, że to jakiś zdziwaczały Mercedes. Zatankujecie polaczkowi dobrego Austina z dobrej, ręcznej produkcji, z dobrego dnia sprzed strajków to ci, powie że jakieś małe to to, i w ogóle dziwnie rzęsi i maluch lepszy. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki wychwala STOPIĘĆDZIESIĄTKĘSZÓSTKĘ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie opel zafira ze szrotu za 1,29/kg. Nie znacie życia, wasze zmysły estetyczne są wypalone od tanich niemieckich gruzów od turka z placu. Nigdy nie mieliście okazji poznać motoryzacji świata. Na widok Toyoty Century byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Konstrukcje personal luxury car, albo full-size sedan to jedna z najlepszych rzeczy jakie można poprowadzić. Prawdziwa eksplozja odczuć dla koneserów kultury prowadzenia.

W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu laptopa z OLX.JP z włączoną kategorią "europejskie". Kiedy chłopak otworzy Alfę, albo Fiata, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się chęć do włoskiego VAGa.

#motoryzacja #pasta #alfaromeo
SzubiDubiDu - Możecie dać sie karnąć polaczkowi SD1, albo dobrą Camry 27 letnią. Pola...

źródło: comment_1656572835ajsuFhg945IVFGf30VsEOP.jpg

Pobierz
  • 2