Wpis z mikrobloga

@Sihill_pl: To zależy od wielu czynników.

Masz smartfona, jeśli tak to jak dużego?

Będziesz go nosił ze sobą po mieście etc. czy raczej używał w domu do przeglądania neta w łóżku itp? ;)
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: Czyli to czysto teoretyczno-filozoficzna rozkmina ;D No to właśnie zależy od tego co kto oczekuje od tego urządzenia ;) Dla mnie myślę, że najlepszą opcją byłoby 8' Android, albo 10' Windows 8 :)
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: mam taką samą rozkminę, polecam przejść się do media markt albo innego saturna i sprawdzić samemu. Dla mnie 7" to trochę większy telefon, zupełnie bez sensu, popierdółka. Tylko 10" :)
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: No to tak jak mówię zależy do czego kto potrzebuje. Jeśli np. ktoś potrzebuje do szkoły czy pracy, żeby przeglądać dokumenty etc. to wtedy nie przeszkadza mu to, że jest mało poręczne, bo wrzuca do plecaka/torby, a na miejscu kładzie na biurku i używa wygodnie :)
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: ale tablet właśnie powinien być większy. To nie smartfon albo phablet :) chcesz porecznosci, bierzesz smartfon, chcesz wygody bierzesz tablet, chcesz wydajności bierzesz laptopa. Oczywiście jednego drugim nie zastąpisz.
  • Odpowiedz