Wpis z mikrobloga

@FOTEL: co dowodzi, że bywał już bliżej kostuchy niż znajduje się teraz, a jednak nadal żyje a serial nie zakończył się. Tak samo jak w filmie "cykl życia na szkolnej" z cukrem knura jest podobnie, rośnie, osiąga masę krytyczną, knur jest szpachlowany kroplówkami i paroma dniami normalnej diety w szpitalu i wraca do chlewa pić słodzone napoje na umór. Obłęd w oczach wynika pewnie z uzależnienia od smaku coli i samego
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: obok miliona innych wad to jest knurza cecha, która wprawiła mnie w ogromne osłupienie - autentyczna furia knura na propozycję by zamiast mleka i coli pił wodę. W tym pomarszczonym, neandertalskim łbie na prawdę utarło się, że woda jest dla zwierząt gospodarskich, a człowiek, niczym starotestamentowy pan wszystkich stworzeń popija sobie soczki i mleczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli menel 207 jest najstarszym nastolatkiem to knur
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Znaczy potrafie to jakoś zrozumieć akurat, wrodzona głupota, chłopskie myślenie oraz zapewne w domu jak się wychowywał to zawsze były pite herbaty, kompoty, soki i mleko, więc może nie być przyzwyczajony do picia wody normalnie, znam takie sytuacje i nawet normalnemu człowiekowi może być całkiem trudno się przestawić na picie wody jeśli nie był tego nauczony wcześniej a co dopiero jemu.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: z tym też się nie zgodzę bo jest różnica np czy masz w miarę dobre serducho i trafi ci się zawał (porównanie do ataku cukrzycowego) a to czy masz przewlekłą chorobę serca.

Zresztą ja nie twierdzę od razu, że śmierć dla jego nadchodzi tylko, że szkolna się kończy. Knur stał się paskudnym menelem, koń cenzuruje filmiki i jest nudziarzem. I dodałem, że MOŻE to też jest zapowiedź odwiedziny żniwiarza.
  • Odpowiedz
z tym też się nie zgodzę bo jest różnica np czy masz w miarę dobre serducho i trafi ci się zawał (porównanie do ataku cukrzycowego) a to czy masz przewlekłą chorobę serca.


@FOTEL: ok....ale co to ma wspólnego z knurem? Wiadomo coś żeby knur miał choroby serca?
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: ...........nie. Użyłem tego jako porównania. Że atak cukrzycowy to jaka atak serca a cukrzyca przewlekła to jak przewlekła choroba serca. Użyłem tego żeby wyjaśnić co mam na myśli. Widzę, że nie udało się xd

ty dobra nieważne XD
  • Odpowiedz