Wpis z mikrobloga

Uwaga, nie zwaracam za chemię. Myslę jednak, że warto poruszyć ten poważny dla nas facetów problem. Jakiś czas siedziałem na grupie dla chorych na nerwicę lękową. Co tam się działo to przechodziło ludzkie pojęcie, oczywiście w wykonaniu bab. Wrzucanie swoich fot, kompletnie niezwiązanych z tematyką. Wrzucanie przystojnych, umięśnionych facetów w stroju np. lekarza, z dopiskiem, że ten to mógłby mnie diagnozować, z komentarzami innych bab oczywiście, że dla takiego lekarza to by nawet depresję udawały. Siedzą tam ludzie z problemem, z fobiami, z cholerną nerwica, z zaburzoną samooceną, czytają coś takiego w wykonaniu tych prymitywnych samic i jeszcze bardziej wiąże się supeł na szyi. To są jakieś jaja, sam walczę z tym #!$%@? jakim jest nerwica lękowa połączona z depresją i zaburzoną przez wiele czynników i ludzi samooceną. Te zwierzęta chyba nawet nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę swoim prymitywnym zachowaniem robią innym ludziom. Mógłbym wrzucić więcej przykładów, bo na tych grupach są ich setki, ale myslę, że ten i tak wystarzcająco wszystko obrazuje.

#nerwica #depresja #logikarozowychpaskow #psychologia
Pobierz
źródło: comment_1656592066muJBnRdZPVlXRXFybMZbu0.jpg
  • 48
Przecież faceci wypisują identyczne rzeczy.


@Polanin: @ArmaturaGramatura:

No ta, tylko jest różnica między grupą o BMW a grupą o zajebiście ciężkiej chorobie jaką jest nerwica i ataki lękowe.

wrzucisz jakąś laskę to na męskich grupach faceci będą pisać "mmmy ale bym lizał", "jesteś piękna", "zrobię ci badanie złotko"


Poza tym gdzie tam pisze, że to jest damska grupa? Połowa jej użytkowników to faceci, a taki rak jest na praktycznie każdej
Pobierz
źródło: comment_1656603416G67Ua3LyA7mKxYlBI6QeTC.jpg
@koronawirus: ty sobie robisz krzywdę siedząc tam a nie one tobie. Witaj w życiu, tak, jesteś oceniany. Tak, jesteś gorszy niż ten typ z obrazka. Rozglądaj sie za ludźmi na swoim poziomie. On na nie działa, ty nie. Dlaczego uważasz za krzywdzące mówienie prawdy? Wolisz być oszukiwany?
@koronawirus co? Tak, takie posty i komentarze to rak i wieśniactwo, ale że są one dla kogokolwiek krzywdzące? Bez przesady, niby w jaki sposób?
Rozumiem jakby cisnęły po czyimś wyglądzie, jechały po brzydkich ludziach, ale serio uważasz, że wszyscy mają się dostosować ze swoimi postami do twoich problemów z samooceną?

Ktoś wrzucił żartobliwego posta, jak dla mnie #grazynacore , ale jak widać parę osób się dzięki niemu uśmiechnęło i ludziom się to
To są jakieś jaja, sam walczę z tym #!$%@? jakim jest nerwica lękowa połączona z depresją i zaburzoną przez wiele czynników i ludzi samooceną. Te zwierzęta chyba nawet nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę swoim prymitywnym zachowaniem robią innym ludziom.


@koronawirus: wiesz ze ta agresja w twoim komentarzu nie jest normalną reakcja, tylko dajesz w bezpiecznym miejscu upust swojej nwrwicowej frustracji i sam sobie robisz krzywdę rozwijając w sobie takie negatywne
@koronawirus: Byłeś może na terapii grupowej ? Tam niektóre , powtarzam niektóre laski też za przeproszeniem #!$%@?ą takie rzeczy w realu. W ogóle zapomniałem o takich głupotach ale ty mi przypomniałeś tym postem.

@Polanin: Nie spotkałem się żeby faceci na terapii grupowej gadali takie głupoty w tym stylu tylko że o kobietach.
@koronawirus: ty sobie robisz krzywdę siedząc tam a nie one tobie. Witaj w życiu, tak, jesteś oceniany. Tak, jesteś gorszy niż ten typ z obrazka. Rozglądaj sie za ludźmi na swoim poziomie. On na nie działa, ty nie. Dlaczego uważasz za krzywdzące mówienie prawdy? Wolisz być oszukiwany?


@Chehu: one tez nie sa na poziomie modela z obrazka. idac twoja logika, powinny sie slinic do typow na swoim poziomie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koronawirus: Też byłem na takiej grupie. Tam codziennością był selfiaczek z buziaczkiem i pełnym makijażem. Do tego jakiś podpis w stylu "ach ta nerwica, pozdrawiam wszystkich". Pod spodem kilkadziesiąt komentarzy z podobnymi selfiaczkami i podpisami z dupy "kochana ślę uściski", "też pozdrawiam całusy przesyłam". Bez sensu takie grupy.
@Polanin: Nie widziałem jeszcze żeby faceci wstawiali takie rzeczy na grupkach o depresji. Poza tym co to za odbijanie piłeczki? I jeszcze ktoś to #!$%@? plusuje. Jak się napisze, że Amerykanie to też terroryści, bo napadali na inne kraje to łykopki od razu zaszufladkują kogoś jako ruską onucę, a tutaj można odbijać piłeczkę do woli i jedno usprawiedliwia drugie? Siedlisko hipokryzji.
No ta, tylko jest różnica między grupą o BMW a grupą o zajebiście ciężkiej chorobie jaką jest nerwica i ataki lękowe.


@koronawirus: w sensie, że takie teksty nie zdarzają się poza grupami samochodowymi?