Wpis z mikrobloga

wykopki: p0lki patrzą tylko na wygląd

też wykopki: ten ziomek mi podpadł, więc od dwóch dni analizuje każdą zmarszczkę na jego ryju


@reynevan24: aż wszedłem na profil opa i niespodzianka, to jego jedyny wpis w temacie, więc jak kłamiesz w takim temacie dla plusów to gratuluję XD Also uważanie że wykopki to tylko jedna osoba, 80 iq plan.

A co do twarzy wygląda mi to na pogodzenie się z losem w
Usmiech_Niebios - > wykopki: p0lki patrzą tylko na wygląd
też wykopki: ten ziomek mi ...

źródło: comment_1656663119nNFX4pAwLRJri1zG15VF0i.jpg

Pobierz
@reynevan24: tez nie moge uwierzyc ze to nie jest jedna osoba ktora jest zaminusowana i reszta krytykujaca tą osobe, tylko kazdy analizuje jaka dietke trzyma gargamel ze ma taka cere. No ale jak doczytalem że pojazd na nich jest bo wspieraja legalna aborcje to cóż czego sie spodziewć po proliferach, patrjotach,prawakach, "otwartych umysłach".
@Usmiech_Niebios: Nie napisałem, że konkretnie OP to robi, wgl sugerowanie że ktoś się przejmuje plusami na wykopie xddd

Pisałem ogólnie o użytkownikach "świętych tagów", bo to któryś wpis na ten temat, więc jak widać coś ich zabolało. A dla własnego zdrowia psychicznego nawet nie próbuje ich indywidualnie rozróżniać od siebie.

No i oczywiście szok, Bartek Sitek ma chronicznie podkrążone oczy, podkreślone #!$%@? dobranym oświetleniem. Tak samo jak miał 6 lat temu
A dla własnego zdrowia psychicznego nawet nie próbuje ich indywidualnie rozróżniać od siebie.


@reynevan24: czyli "wiem że tak jest, bo chłopski rozum mi tak mówi, a na zebranie dowodów jestem za leniwy" XD Mame, po co się przejmować, kłamać dalej, będą plusować i tak. Dla zdrowia psychicznego powinieneś w ogóle opuścić wykop, przynajmniej tych 30 kretynów którzy ci uwierzyli nie będzie miało baita pod mordą
@Usmiech_Niebios:
Zaraz, co ty mi #!$%@? o dowodach, jednocześnie spekulując na temat zdrowia psychicznego i leków branych przez jakichś typów na podstawie zdjęć xDD

I o co ci chodzi z tymi plusami, one naprawdę tak się liczą? wrzuciłem komentarz bo śmiechłem z hipokryzji przegrywowych tagów, a przysrywasz się jakbym w debacie oksfordzkiej startował. Nie wiem czy wiesz co to jest hiperbola, więc sprostuje: tak naprawdę nie uważam, że OP dwa dni
@Usmiech_Niebios: mordo, o co ci chodzi z tym łapaniem idiotów, nie zależy mi na plusach, postuję coś może raz na parę miesięcy xD Poza tym to że nie rozumiesz hiperboli nie znaczy że to jest kłamstwo xD

Też się nie pogrążaj kolego, jest w tym wątku parenaście wpisów które nawet nie spekulują, a z pełną pewnością szkalują chłopaków na zdjęciach (ty jeszcze możesz się wykręcać bo napisałeś "wygląda"), ale wobec nich
ale wobec nich krucjaty już nie będziesz prowadzić? x


@reynevan24: jeden przygłup złapany na "hiperboli" mi wystarczy, resztę krucjat zostawiam tobie, bo whataboutism w 2022 tylko podkreśla ubogość intelektualną XD No i jak coś jest niepoparte dowodami to jest kłamstwem, napiszę że twoja matka się sprzedaje za 5 złotych - na mnie ciąży obowiązek udowodnienia tego, choćbyś się zeszczał pod siebie to się nie zmieni.
@Usmiech_Niebios: xDDD dawaj dalej, w końcu uda Ci się wygrać w internet xDD

Po pierwsze, #!$%@?łeś się do mnie, pisząc że OP napisał pierwszy raz na ten temat. Ja nigdzie nie twierdziłem, że pisał wcześniej o tym, tylko że analizuje facjaty tych panów od dwóch dni, bo temat dwa dni wcześniej w ogóle wypłynął.

Po drugiem jak sprawdzam to nawet nie jest szczególna duża hiperbola, bo OP polubił wpis nabijający się
@reynevan24: bardziej żałosne niż śmieszne XD "wiem że jakiś zły wykopek analizuje to ciągle od dwóch dni, ale jestem za głupi by go znaleźć, a poza tym nie będę przeglądał bo jak piszę to z dupy. Patrz, tu dał plusa to dowód że wykopki analizujo ciągle od dwóch dni każdo zmarszczkę na ryju, hehe ale jestem zabawny, ale udowodniłem", no rzeczywiście, weź sobie ciasteczko, po tym jak napisałeś coś z dupy
@Usmiech_Niebios: Kurde, ty chyba naprawdę nie rozumiesz hiperboli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

pozwól że jeszcze dokładniej wyjaśnię

NIE UWAŻAM ŻE OP SPĘDZIŁ 48H CAŁY CZAS PATRZĄC NA TE ZDJĘCIA. BYŁA TO HIPERBOLA, W KTÓREJ NAŚMIEWAM SIĘ Z OPA, BO PRZEGRYWOWCY ŻYJĄ TYM TEMATEM OD DWÓCH DNI

Nie uważam, żeby miało to być szczególnie obraźliwe dla OPa, który insynuuje narkomanię randomowych osób xD

czemu tam bardzo ad hominem