Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci
Za nami faza zasadnicza naszego nienawistnego plebiscytu. 24 kandydatów awansowało już do 1/16 finału. Kto zajmie pozostałe 6 miejsc - rozstrzygną dzisiejsze baraże.
TLDR


Zasady baraży:

-Lucky Loosers: Trzech kandydatów, którzy przegrali swoje pojedynki, ale osiągną najwięcej głosów w tej ankiecie LINK przechodzą dalej. Przepraszam, że robię to przez ankietę googla, ale na wykopie da się dodać max 10 opcji do ankiety, a pisanie 24 komentarzy wprowadziłoby zbyt duży chaos.

-Dzika karta publiczności: Trzech kandydatów dodanych przez was pod tym postem, którzy uzbierają najwięcej plusów, przechodzą dalej;

Jak dodać kandydata:


O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki:


Niestety musiałem usunąć z plebiscytu osoby z wypukłym pępkiem, mimo że wygrali swój pojedynek na zbrodniarzy wojennych. Wielu z was pisało, że w tym plebiscycie miały brać udział grupy ludzi, a tym pokracznym karykaturom bliżej do obrzydliwego monstrum niż do człowieka. Dlatego pod waszym naporem zdecydowałem, że ich miejsce zajmie policja, która w 1/32 miała pecha i wylosowała mega trudnego przeciwnika - moderację.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #bekazpodludzi #pytanie #ankieta
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci
Za nami faza zasadnicza naszego nienawistnego p...

źródło: comment_1656674965MhuIbQjTXoIYQ02kgJJxAW.jpg

Pobierz
  • 30
@MiszczJaskier: giełdziarze - do prawdziwej pracy wziąć się nie chcą, więc tak naprawdę chcą się dorobić na stracie innych (giełda to gra o sumie zerowej). Napędzają innych do wejścia mamiąc ich wykresami w formacji wielbłąda, nietoperza i innego kutanga, a tak na prawdę chodzi, żeby ukraść ich pieniądze, i ładnie nazwać to "realizacją zysku". Nazywają się "inwestorami" a są co najwyżej handlowcami i spekulantami (inwestować to można przy kupnie akcji bezpośrednio
@MiszczJaskier: wgl gałąź gospodarczo-ekonomiczna obfituje w wiele takich grup. Znienawidzeni Janusze biznesu to najmniejszy problem. Naganiacze do MLMów? Bitkojnowcy i inni krypciarze? Banksterzy? Budowlańcy aka deweloperzy?

(°°

sorry, nie mogę opisać ich wszystkich bo mi zaraz żyłka pęknie, a muszę pracować (klikanie w kąputer, niestety nie łopata).
@MiszczJaskier: maiłem pracować, ale nie wytrzymie (°°

LEKARZE - panowie życia i śmierci, elyta narodu k* jego mać. Na studiach ćpanko i od pierwszego roku nazywanie się już "doktorami". Potem trochę poprotestują jako rezydenci, a na koniec bez koperty pacjent będzie olewany i zapomniany gdzięs w kącie szpitala. Zostawić zaszytą rękawice, igłę czy kondoma w operowanym pacjencie? żaden problem. Jakakolwiek konsultacja
@MiszczJaskier:
Dodałbym wildcarda:
Ćpuni/Narkomani : ludzie zażywający narkotyki, i będący z tego dumni, często też chwalący się tym publicznie. Przeważnie z mózgami przepalonymi od marichuaen, albo wyniszczonymi od przeróżnych stymulantów, czy też opiowarki. Ludzie przeważnie będący na totalnym dnie, ze zrujonowanym zdrowiem i psychiką jako kontrargument dla swojego wyniszczającego "hobby" podają, że "alkohol to też narkotyk, i moje ćpanie niczym się nie różni od wypicia piwka raz w weekend przez innych"
Zgrywajac_twardziela - @MiszczJaskier: 
Dodałbym wildcarda:
Ćpuni/Narkomani : ludzi...

źródło: comment_165668222578NTki40MvgVKz1Pjw7YhF.jpg

Pobierz
@MiszczJaskier: Patorentierzy - 50 lat komunizmu na ziemiach polskich zaowocowało rozdawnictwem mieszkań klasie robotniczej, która zwykle do końca swego żywota nie zmieniała swojego miejsca zamieszkania. Jednakże wraz z przekazywaniem lub odsprzedażą tych nieruchomości młodszemu pokoleniu oraz migracją ludności z Polski powiatowej do dużych miast narodziła się działalność patorenterów. Rosnący popyt, niewystarczająca podaż mieszkań oraz moda na zaciąganie kredytów po same kule spowodowały ogromny skok cen mieszkań. Wspomniani rentierzy zaczęli przebudowywać postprlowskie
Lasiuk - @MiszczJaskier: Patorentierzy - 50 lat komunizmu na ziemiach polskich zaowoc...

źródło: comment_1656683016SykY3Ys5Srud1rppUGFjLs.jpg

Pobierz
@MiszczJaskier: ewidentnie brakuje tu jednej grupy przez którą człowiek krócej żyje, a jednocześnie czas zwalnia niemiłosiernie w momencie spotkania tej rakowej grupy.
Przed państwem STARE BABY W MIĘSNYM SKLEPIE/DZIALE.
Bardzo proszę o wpisanie na listę. To skandal, że jeszcze nie ma tych mięsnych wojsk Saurona