Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci
Za nami faza zasadnicza naszego nienawistnego plebiscytu. 24 kandydatów awansowało już do 1/16 finału. Kto zajmie pozostałe 6 miejsc - rozstrzygną dzisiejsze baraże.
TLDR


Zasady baraży:

-Lucky Loosers: Trzech kandydatów, którzy przegrali swoje pojedynki, ale osiągną najwięcej głosów w tej ankiecie LINK przechodzą dalej. Przepraszam, że robię to przez ankietę googla, ale na wykopie da się dodać max 10 opcji do ankiety, a pisanie 24 komentarzy wprowadziłoby zbyt duży chaos.

-Dzika karta publiczności: Trzech kandydatów dodanych przez was pod tym postem, którzy uzbierają najwięcej plusów, przechodzą dalej;

Jak dodać kandydata:


O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki:


Niestety musiałem usunąć z plebiscytu osoby z wypukłym pępkiem, mimo że wygrali swój pojedynek na zbrodniarzy wojennych. Wielu z was pisało, że w tym plebiscycie miały brać udział grupy ludzi, a tym pokracznym karykaturom bliżej do obrzydliwego monstrum niż do człowieka. Dlatego pod waszym naporem zdecydowałem, że ich miejsce zajmie policja, która w 1/32 miała pecha i wylosowała mega trudnego przeciwnika - moderację.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #bekazpodludzi #pytanie #ankieta
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci
Za nami faza zasadnicza naszego nienawistnego p...

źródło: comment_1656674965MhuIbQjTXoIYQ02kgJJxAW.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@MiszczJaskier: Dzika karta - wykopki

Eksperci od wszystkiego i od niczego. Coś głośnego dzieje się na świecie? Say no more, za kilka godzin gorące będą zasrane wypowiedziami ludzi, którzy swoją wiedzę czerpią z kilkunastominutowych filmików na YouTube.

Poziom humoru szoruje gdzieś po dnie Rowu Mariańskiego (przypominam, że gdzieś od 2016 roku grupę tę nieprzerwanie śmieszą "kurczak vs 4 sery" czy teksty w rodzaju "widać zabory" tudzież "dzień dobry proszę pana", gdy
Psychopathy_Red - @MiszczJaskier: Dzika karta - wykopki

Eksperci od wszystkiego i ...

źródło: comment_1656689054KpRLMX4kktRkqki1BQJhAt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przepraszam, lekko muszę zmienić zasady Wild carda, ale wydaje mi się, że będą one sprawiedliwsze zwłaszcza dla osób, które późno dodały swojego kandydata. Powstanie osobny wpis, w którym dodam wasze opisy i będzie głosowanie poprzez ankietę. Ponadto jak ktoś chce dodać jakiś opis anonimowo, to może mi go wysłać na priv, a ja go dodam bez podpisu autora
  • Odpowiedz
@MiszczJaskier: Przecież nie ma znaczenia dla uczciwości na ile kto zagłosuje z punktu widzenia ankietodawcy ponieważ ankieta która ma oddany 1 głos ma taki sam wpływ na wyniki końcowe jak ankieta w której połowa jest oddana
  • Odpowiedz
@MiszczJaskier:
Stare dziady za kierownicą - jedzie taki 20 na drodze, gdzie można jechać spokojnie 50 km/h, randomowo hamuje żeby znaleźć miejsce tuż pod wejściem na targowisko co by dużo nie łazić, albo zatrzymuje się na środku drogi żeby wypuścić Halynę, z którą prowadzi oczywiście rozmowę. Przy skręcaniu zwalniają prawie do zera, patrzą się w jeden punkt i są maksymalnie przyklejeni do przedniej szyby. Magiczny artefakt: kapelusz lub kaszkiet

Młodzi kierowcy
  • Odpowiedz