Wpis z mikrobloga

A ja A to współczuje zarówno ludziom co kupili bilety, jak i organizatorom. Ci pierwsi rzucili srogim hajsem aby się zabawić i wyszła dupa. Mimo wszystko pewnie dostana zwroty przez co przechodzimy do punktu drugiego. Organizatorzy i tak mieli przewalone przez covida. A teraz doszła sytuacja z pogoda i konieczność opłacenia gwiazdeczek jak i pokrycia zwrotów za nieodbyte zgodne z lineupem koncerty xD ciekawe czy opener się po tym podniesie.
#opener
  • 14
ja np kupilam bilet tylko na dzisiaj (1.07) za 350 zl i dodac dojazd 70 za pociag w jedna strone, jestem #!$%@? max xd jak mi dadza jakies żałosne -20% na następny opener to #!$%@? im w dupe
  • 0
@Grzechooy: eee akurat jeśli zmienia się lineup / są odwołane koncerty to musza zwrócić cześć roznicy lub całość. Nawet ostatnio jeden urząd to „reklamował” xD i tez miałem podobna sytuacje z inna impreza, gdzie odwołali jedna z ważniejszych osob to going app od razu zwrócił hajs.
@vaxx: @bajceps: dodatkowo jeden koncert odwołany przez nozownik, który wbił na scenę - artystka się bała o swoje życie.

Cwaniactwo - żadnych komunikatów oficjalnych o zakończeniu/kontynuowaniu festiwalu (tylko komunikat o ewakuacji) , służby porządkowe przekazywały info ze odwołano resztę koncertów, ludzie się zawinęli do domów i nagle info o 22:20 (!!!!) że zapraszamy na koncerty na 22:30 xD cześć z zaplanowanych koncertów się nie odbędzie ale i tak zapraszamy. Komedia