Wpis z mikrobloga

Wykupiłem za jeden dolar na miesiąc u maxia kolonko dostęp do filmów, bo byłem bardzo ciekawy co ten odklejeniec tam #!$%@? xd Od razu po wykupieniu anulowałem SUBSKRYBCJĘ, przecież wydać na niego 5zł prawie, to już o 5 za dużo xd Warto dodać, że na jakiś randamowy mail ale nikt potwierdzenia nie chciał. No i teraz po kilku dniach usunęli mi konto. Ciekawe czy ma to związek z anulowaniem subskrypcji. Bo jeśli tak, to PRESIDENT OF THE UNITED STATES OF POLAND wyjdzie na oszusta i złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysłałem do nich maila (który na ich stronie nie jest podany, ciekawy jest fakt, że ciężko się z nimi skontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jak jest ktoś ciekawy odpowiedzi to mogę zawołać. Ciekawe czy pozew już jedzie XD

#maxkolonko #maxtv #kolonko #maxtvgo #szury #neuropa #choroszcz
  • 15
Przerabiałem to chyba w zeszłym roku. Zapłaciłem paypalem. Potem coś skomentowałem i mnie wywalili. Napisałem najpoerw do maxa zeby mi kse zwrocił za niedotrzymanie umowy. Odpowiedzi nie było. Potem skontaktowałem sie z paypalem ze max tv nie wywiazał sie z umowy i zablokował mi dostep do wysokiej jakosci kontentu. Po moesiacu pay pal oddał mi całą kasiorę.
Max na pozew jednak sie nie zdecydował. A szkoda, bo mógłby sobie tym ząbki wybić.
@KierowcaMZK @tajkus @Psdziad @PiSudczyk @giguga @uczony77 @baalder363

Wołam wszystkich którzy zostawili tutaj ślad. Dużo Was nie ma xd

Dostałem odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam się Pan usunął - zamknięcie subskrypcji w Pay Pal automatycznie kończy płatności ale i zamyka dostęp do strony MaxTVGO.com o czym informuje REGULAMIN który pan odznaczył jako przeczytany. Nie oferujemy subskrypcji na 1 miesiąc a subskrypcje odnawialne co miesiąc dla naszych stałych widzów
@KierowcaMZK @tajkus @Psdziad @PiSudczyk @giguga @uczony77 @baalder363

Pan PayPal zwrócił kasę od razu po zgłoszeniu. Zajęło im to z 15 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opisałem tam sytuację i zapytałem, czy ich zdaniem takie praktyki i regulamin są okej w przypadku podmiotu z którym współpracują. Przesłałem jakieś tam ss jego regulaminu i korespondencji mailowej. Dostałem od suportu informację, że została przekazana do odpowiedniego działu, więc na razie informacji