Wpis z mikrobloga

Mirasy ma ktoś prywatną hulanogę elektryczną? Jak to wychodzi kosztowo, analizował ktoś? Rozważam jako transport do pracy w obliczu cen benzyny. Z drugiej strony boję się, że niewiele będzie dni, w które będę mógł pojechać tym.

Jeśli tak, to jaka ma najlepszy stosunek jakoś/cena? Kolega mi polecił taką Xiaomi: https://www.x-kom.pl/p/583536-hulajnoga-elektryczna-xiaomi-mi-electric-scooter-pro-2.html

2199 zł

#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #transport
chud - Mirasy ma ktoś prywatną hulanogę elektryczną? Jak to wychodzi kosztowo, analiz...

źródło: comment_1656862502tZbGKLQPA9tAU3teQcI6sh.jpg

Pobierz

Czy zakup hulajnogi elektrycznej to dobry pomysł?

  • Tak 75.0% (39)
  • Nie 25.0% (13)

Oddanych głosów: 52

  • 12
@chud: Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam ninebot e22e, po taniości nówkę od gościa co nie chciał nią jeździć wyrwałem, dokupiłem baterie aby łącznie mieć 10Ah. Prawdopodobnie do końca sezonu wyjdę na zero, przebiegi rzędu 200-300km miesięcznie. Samochodu się nie pozbędę ale to jest zajebiste uzupełnienie.
@chud: Od marca w sumie jeżdżę (od zera stopni na zewnątrz szło bez przypału), na czysto stówa co najmniej miesięcznie do przodu. O tyle jest lepiej mi, że na pare przejazdów samochodem muszę robić takie fikołki w mieście że głowa mała, a tym sru i jazda. Dokupiłem se jeszcze OC na hulajke w PZU, koło stówki rocznie. Jak kupisz normalnie na fvat możesz sobie dokupić od kradzieży - śmieszny pieniądz to
N.....p - @chud: Od marca w sumie jeżdżę (od zera stopni na zewnątrz szło bez przypał...

źródło: comment_1656864053H7T46Py6KvXytfWfrA3TJp.jpg

Pobierz
@25802117: Liczyłem, mam Pande II, chyba najtańsze w utrzymaniu chyba auto ever a jak stoi to i tak kosztuje 80zł/miesięcznie za wszystko. Niemniej jeszcze mnie stać na to, jeszcze. W sumie teraz jedynie przy ultradeszczowej pogodzie, przy większych zakupach i na wypadach z różową jeżdżę. No i ogólnie w rodzinie się przydaje. A tak to hulam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chud: 2k jazdy do roboty.. minus to dętki ktore puszczają jak #!$%@?, oraz dodatkowo albo wymieniasz je sam, albo bulisz 100zl, bo w dużym mieście wojewódzkim w sezonie nikomu się nie chce z tym #!$%@?...
Więc sam koszt pradu to promil jego wartości i utrzymania.
@chud od prawie 2 lat dojazdy do pracy głównie hulajnogą (Xiaomi ). Trasa 8 km w jedną stronę, 11 miesiący w roku. Hulajnoga zostaje w domu tylko jak pada dewscz albo na ścieżkach leży śnieg - wtedy zamiennie autobus lub własne auto. Ktoś kiedyś liczył ze naładowanie do pełna baterii to około 50 gr. Zasięg przy pro 2 około 30 km.