Wpis z mikrobloga

Mirki czy tych weselnych grajków już totalnie poj**ało?

Organizujemy wesele z narzeczoną (na kredyt rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i szukamy DJ żeby popuszczał mp3 do kotleta.
Ceny za 10h "grania"? O ile 2800-3800 z tego co widzę to normalna cena to mistrzowie wołają po uwaga uwaga... 6-7k! I to jeszcze chcą zapewnionego noclegu i 2zł za kilometr dojazdu xD xD xD

Oczywiście rozumiem, że DJ muszą mieć sprzęt grający który kosztuje sporo, jakiś transport typu VAN, spędzają czas na dojazd, muszą mieć dobrą aparycję i takie tam więc cena jakaś musi być ale kurde 5-7k za jedną noc to chyba lekka przesada?

Już fotografów bardziej rozumiem (też powiedzmy 3-4k) bo spędzają jakieś 8h na weselu, też potrzebują drogiego sprzętu a potem spędzają chociaż parę godzin na obróbce zdjęć więc cena jest jakoś usprawiedliwiona.

A może Wy znacie DJ godnego polecenia który nie bierze więcej niż programista?
Z ofert fotografów też chętnie skorzystam xD

#wesele #slub #dj #fotograf #fotografia
TurboBlejzer - Mirki czy tych weselnych grajków już totalnie poj**ało?

Organizujem...

źródło: comment_1656996417o1BTta6VsVST5ZWWmHIwY1.jpg

Pobierz
  • 157
@husky83: @jatylkozapytac: ja dokładnie tyle zapłaciłem w maju za wesele na 160 osób w Warszawie. Co za różnica kto to płaci, DJ by po prostu pobierał więcej opłaty i tyle, poza tym właściwie dopiero przed samym weselem można stwierdzić ile będzie gości żeby to opłacić. Plus nie opłacając tego DJ zostawia młodym opcję po prostu niepłacenia tego, bo ustalmy że te kontrole to pewnie zdarzają się raz na tysiąc wesel
k.....k - @husky83: @jatylkozapytac: ja dokładnie tyle zapłaciłem w maju za wesele na...

źródło: comment_1657002873vAtWePmN4BLMBk6NGipZeH.jpg

Pobierz
@Manymouse: ślub w sobotę w tym roku, 412zł dokładnie, bo 390+12 dopłaty za okrągłe stoliki :) ale mamy wszystkie alko, ciasta i tort w cenie. Żebym nie była gołosłowna, tutaj oferta oficjalna na stronie, która potwierdza to co pisze:
https://www.hotel-bialydom.pl/paniowki/wesela/pakiety-weselne/pakiety-weselne-2022

Jak masz 300 za talerzyk, a dodasz do tego alko, ciasta i tort to też ci wyjdzie 400.
@TurboBlejzer: Sam mówisz ze 6-7 k wołają ,,mistrzowie”, jest popyt jest cena. Z drugiej strony jeżeli ktoś miałby z tego żyć i się przykładać to takie 5 k wcale nie wydaje się wygórowana opcja. Zakładam ze w tej cenie musisz się spotkać z klientami ustalić muzykę później ja przygotować sobota dojazd cała noc pracy a niedziela trzeba odespać i wrócić do domu. W sumie godzinowo wyjdzie 3- 4 dni pracy w