Wpis z mikrobloga

Sojaki

JEZU JAK JA KOCHAM NAÓKĘ

Intzele

są dowody naukowe, że k0bieta po karuzeli #!$%@?ów to wrak emocjonalny niezdolny do czułości czy wyższego uczucia, wiązanie się z taką to przepis na nieudane życie

Sojaki

REEEE INCELU MIZOGINIE, KUTRA CIE SKRZYWIDZŁA?


bawi za każdym razem
#przegryw #blackpill #zwiazki #bekazrozowychpaskow #p0lka #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1657016183yKiIzFFDFoCaCBrcBXlnkD.jpg
  • 16
@przegryw162cm: mniej niż 5% polek w wieku rozrodczym miało lub ma tindera. Jest to konkretna grupa o konkretnych cechach , przeszłości , celach i wymaganiac.

To tak jakbym ja przeprowadził takie badania w zakonie i przełożył wyniki na wszystkie kobiety, też uznałbyś je za obiektywne?
@Pozytywny_gosc: xD
Damskich kont (licząc multi, nieaktywne, fejki, eksperymenty społeczne, naciągaczy z ukrainy itp) jest w pl niecałe 250.000 czyli poniżej 1% wszystkich kobiet. Zakładając, że tylko młode kobiety mają tam konto wychodzi niecałe 5%.

Żeby twoje wyliczenia były prawdziwe to tylko 5% kobiet w wieku rozrodczym musiałoby być singielkami i one wszystkie musiałyby mieć konto na tinderze.
@Pierorzek:
2 miliony użytkowników w polsce ma tindera. 66% to faceci. To daje 700 tysięcy kobiet

Kobiety w wieku rozrodczym jest niecałe 5 000 000, 80% jest w związkach - singielek jest 1 milion

Matematyke zostawiam tobie. Wszyskto możesz se sprawdzić w google, dane gusu, dane użytkownikow tindera
@Pozytywny_gosc:

Nie wiem czemu założyłeś, że tylko kobiety które teraz są singielkami mają tam konto. Mogły je założyć rok temu gdy jeszcze nimi nie były, albo z ciekawości, albo żeby zdradzić męża. Tinder nie istnieje od tego roku a stan cywilny ludzi się zmienia, raz są wolni a raz zajęci.

700k z 5 baniek to jakieś 14%. I to zakładając, że nastolatki i starsze panie nie mają tam kont.