Wpis z mikrobloga

Dziś chłop wymieniał mi poduszkę w kanapie bo się rozpruła. Mimo obrączki na palcu, rzucał niewybredne żarty w moim kierunku. Jak założył te poduszkę czy jak to sir zwie to rzucił tekstem żebym nie rozrabiala za dużo na tej kanapie. Stałam i się uśmiechałam bo po 1. Nie wiedziałam co mam zrobić z tym faktem, mimo ze nie podobały mi się te komentarze 2. Wielki typ stał u mnie w salonie a byłam sama w domu. Obrzydliwe to. Chociaż chyba ostatecznie zobaczył ze mi to nie odpowiada bo przeprosił. #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 80
Moja siostra miała sytuację, w której instruktor żeglarstwa (jak trzymała nogami jeden z tych sznurów do regulacji żagla) powiedział coś w stylu: "coś innego mogłaby potrzymać między nogami" (ona 16 lat, on chyba z 40). Odpowiedziała mu trzeźwo: "a co miałabym potrzymać?" i już nie potrafił udzielić odpowiedzi (po prostu było mu wstyd)


@Nowelizacja: Naprawdę nic nie odpowiedział ?

@girlsjustwannahavefun: Za czasów studbazy byłem w zespole ludowym. Zajęcia z baletu prowadził spoko ziomek, a chór wielce szanowany pan profesor. Nawet wyglądał jak profesor, zawsze w garniaczku, biała koszula, muszka, idealnie przystrzyżona siwa broda.
W grupie była dziewczyna, co naprawdę miała chyba miseczkę W albo nawet Ź. Ultra olbrzymie piersi posiadała.
Jako, że oberek to skoczny taniec, więc podczas tańca góra-dół-góra-dół, na co przyglądający się pan profesor rzucił tekstem "Ale Ci
@girlsjustwannahavefun: "hehe, Mariusz, no i tam z tom od tej hehe kanapy rozmawiałem co się pruje hehe. Tak już się śmiała hehe fiku miku pewnie hehe chciała."

Ale całkowicie serio: z tą obrączką, to akurat zabawne twoje przekonanie że powinno było to coś zmienić, bo mężczyźni zwyczajnie nie widzą takich rzeczy (powaga). Więc powinnaś była zareagować wcześniej, to nie jest jego wina, że nie wziął obrączki pod uwagę. Co oczywiście nie
@girlsjustwannahavefun: Tak to już bywa, raz przyszedł nam zamontować antenę i powiedział mojemu niebieskiemu że jest głupi bo jakby miał taką babę to nie oglądałby telewizji, ostatnio inny, elektryk na zwrócenie uwagi że w gniazdku lecą iskry zaczął sie podśmiechiwac że iskry, łooo, no iskry lecą. Jprdl.
Unikam ich jak jestem sama ale gdy nie mam wyjścia to jest jedna metoda, mianowicie wchodzę w workowaty dres, zmywam make up, włosy jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@girlsjustwannahavefun: w zeszłym roku wybrałam się do Dusznik-Zdroju. Miałam kawałek do hotelu więc wzięłam taxę. Podjechał podstarzały Janusz w 30letnim gruzie i już od samego początku do mnie z tekstami czy studentka, co tu robię sama itp, ale najbardziej cringowe były jego komentarze o mijanych na ulicy kobietach na temat ich biustów, tyłeczków, a w pewnym momencie zwolnił przy 2óch idących babkach i do nich z tekstem czy nie chciałyby się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
żebym nie rozrabiala za dużo na tej kanapie

Obrzydliwe to.


OHYDNE. ORDYNARNE. OBLEŚNE. WYMIOTOPĘDNE.

To dobieranie przez laski jakichś skrajnych epitetów żeby uwydatnić odbiór wypowiedzi jest takie żałosne xD no tragedia, nie wiem jak się z tego otrząśniesz, pozostaje tylko terapia u psychologa (i oczywiście pożalenie się na Wykopie)

Nie wiedziałam co mam zrobić z tym faktem, mimo ze nie podobały mi się te komentarze


Powiedzieć, że nie podoba(ją?) ci się taki(e?)