Wpis z mikrobloga

Dziś chłop wymieniał mi poduszkę w kanapie bo się rozpruła. Mimo obrączki na palcu, rzucał niewybredne żarty w moim kierunku. Jak założył te poduszkę czy jak to sir zwie to rzucił tekstem żebym nie rozrabiala za dużo na tej kanapie. Stałam i się uśmiechałam bo po 1. Nie wiedziałam co mam zrobić z tym faktem, mimo ze nie podobały mi się te komentarze 2. Wielki typ stał u mnie w salonie a byłam sama w domu. Obrzydliwe to. Chociaż chyba ostatecznie zobaczył ze mi to nie odpowiada bo przeprosił. #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 80
  • Odpowiedz
  • 7
@Mirkoncjusz właśnie dlatego w niektórych krajach jest to karalne i podchodzi pod molestowanie. Sam byś się obsral jak byś poszedł do fryzjerki obciąć włosy a babka po 60 gadała, że "o może takiego rumaka przeciąć" albo "czy tylko głowę obcinamy czy coś więcej ".

@girlsjustwannahavefun współczuję, i nie chciałbym by do mojego różowego tak ktoś się odzywał.
  • Odpowiedz
I znowu te feministyczne gadki. Ale jak kobiety zachowują się sprośnie i chamsko wobec mężczyzn odbierając bycie mężczyzną to jest okej wtedy. I wtedy hehe mężczyzna ma mieć dystans. I tu feminizm siedzi cicho. Przecież to propagandowe jak nic. Cały czas tylko jeden temat wałkowany. Robienie ofiar z kobiet. Chciałbym uwierzyć w te historie gdyby nie nawijanie tematów że nawet darmowe podpaski się należą, a w ogóle to faceci to gnoje i
  • Odpowiedz
Nie wiedziałam co mam zrobić z tym faktem, mimo ze nie podobały mi się te komentarze 2. Wielki typ stał u mnie w salonie a byłam sama w domu


@girlsjustwannahavefun: To co, jednak nie takie SILNE i niezależne te kobitki, jak ci się wydawało?
  • Odpowiedz
ktoś może nie chcieć tego typu komentarzy


@girlsjustwannahavefun: To nie mogłas powiedzieć "Nie chcę takich komentarzy"? ALbo się nie uśmiechac i nie udawać, że ci się podobają?

Pewnie napiszesz "Jestem tylko kobietą, jak mnie klepia po dupce to piszczę radośnie"
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: nie należę do żadnego ruchu feministycznego ani nigdy nie powiedziałam ze faceci są ble a tylko jeden spoko. Akurat zły adres ziomku, bo często staje po stronie mezczyzn. Staje po stronie ludzi, którzy są „ofiara”. Takie komentarze niezależnie od płci sa żenujące. I nie raz już pisałam jeśli chodzi o mezczyzn to sami sobie to robicie powielając schematy typu ze facet nie może płakać :),
  • Odpowiedz
sami sobie to robicie


@girlsjustwannahavefun: Kobiety też tak robią.

To jest ten problem z propagandą feminizmu, że
- źli faceci
- zły patriarchat
- seksizm
- mizoginia
- faceci sobie sami szkodzą
- kobiety to jakby tylko chciały pomóc

A faktycznie to tak nie jest, bo to tylko część prawdy. Jest jeszcze mizoandria, jest też złe traktowanie mężczyzn przez kobiety, nierzadko bardzo podobne do tych niedobrych mężczyzn wobec mężczyzn tyle, że
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Ale co wmówię? Komentarz ma sto wyrazów, a nie jeden. Że nie przesiadujesz na stronach feministyczno-lewicowych podając poglądy jakie pokazujesz? Samo z siebie się to wszystko wzięło? Nonsens. Wszyscy chłoniemy to jakie treści czytamy i co sobie wybieramy. Nie sądzę, by prawak choć raz napisał o seksizmie, czy czymś darmowym dla płci, bo on wybiera inne treści.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: co jest w tym co napisałam sugerujące ze jestem feministka? Mój post miał na celu pożalić się na teksty które walił do mnie obcy gość oraz pożalić się ze nie czuje się na siłach, nie umiem, boje sie itdbędąc w jednym pomieszczeniu sama z obcym mężczyzna na zwrócenie mu uwagi, ze to mi się nie podoba. Reszta to są twoje wyssane z palca teorie na temat ogółu kobiet, które mnie
  • Odpowiedz
co jest w tym co napisałam sugerujące ze jestem feministka?


@girlsjustwannahavefun: Jeden post może i średnio, ale łącząc z innymi, wiele. I nie nazwałem cię raczej feministką tutaj, ale chłonącą zbytnio takie treści, co prowadzi do choćby dramaturgii.

Reszta to są twoje wyssane z palca teorie na temat ogółu kobiet


Które są niby o ogóle kobiet? Nie odnosisz się, nie cytujesz, więc nie ma argumentu.

Też bym mógł powiedzieć, że ten
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: nie chce aby inni się tym interesowali. Pisze na wykopie rzeczy, które chce sobie gdzieś napisać. 99% postów komentują tu tylko i wyłącznie moi znajomi. Nie sadzilam ze ten akurat post wybije. Ja lubię merytoryczne rozmowy. Ale twój powrwszy komentarz do mnie był atakujący i sugerujący rzeczy, które nie maja miejsca. Wiec rozmowa od początku idzie w takim kierunku. Nie da aie cytować na telefonie z przeglądarki. Od jakiegoś czasu
  • Odpowiedz
twój powrwszy komentarz do mnie był atakujący i sugerujący rzeczy


Najwięcej tam pisałem o feminizmie i o tym jak działa, a widzę że sporo od nich podbierasz. To żadna sugestia, tylko zauważanie podobieństw.

Problem polega na tym, że jak czyta się te feministyczne rzeczy atakujące mężczyzn to już cisza i morda w kubeł, miejcie dystans (to widziałem, to są moje obserwacje) ale jak się kobietom coś powie to "niesłuszne". Nie ma zdziwienia,
  • Odpowiedz
porównujesz mnie do ogółu kobiet


@girlsjustwannahavefun: Gdzie, w czym?

ani moich poglądów


O tych akurat piszesz, a ja o nich mówię.

Nie wypowiadam aie na temat ogółu kobiet


I do czego to się odnosi niby? Nie wiem, ten brak cytowania jest tu błędem.

Ja się odniosłem do tego co robi feminizm i co robią te co czytają feministyczne treści.

Odniosłaś się też do tego, że mężczyźni robią nieciekawe rzeczy, a ja
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun Ja #!$%@?, tego chyba wam dziewczynom najbardziej współczuję. Bo serio, nie macie się jak w takich sytuacjach zachować. Niby oczywistym jest to, że powinnaś zareagować, ale z drugiej strony skoro gość rzuca takie teksty, to nie ma pewności czy nie jest na tyle #!$%@?, żeby zrobić Ci krzywdę.
  • Odpowiedz