Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na glownej news o pladze wlaman w Krakowie tutaj
a pamietacie moze moj wpis na amw sprzed 3 miesiecy o tym jak we #wroclaw okradli mi mieszkanie? Profesjonalnie otwarte zamki, zabrali cala elektronike, nic nie szukali tylko sobie weszli, wylaczyli zabezpieczenia, zabrali kamery, mieli kominiarki.
Coraz wiecej jest wlaman tez we Wroclawiu na popowicach, w starym miescie, krzyki, szczepin, gaj, huby, muchoboor, karlowice. I okradaja nowe jak i stare budownictwo. jak leci. Warto poczytac sobie na FB.

Oczywiscie policja "nie wykryla sprawcow" a jak sie pytalem co zrobic jak znajde laptopy na przyklad na olx to powiedzieli bym sie umowil z typem i jak potwierdze ze to moj laptop to wtedy dzwonic po nich ale mu nie blokowac drogi bo moze mnie zaatakowac XD XD XD

Ubezpieczyciel nie wyplacil mi calej kwoty bo ilosc skradzionej elektroniki przewyzszala limit

Nie chce nic mowic ale fajnie ze to wszystko zaczelo sie jakos tak w lutym, od kiedy otworzyli granice milionom. Wracaja lata 90? ;)

#nieruchomosci #policja #krakow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c6284d8f6c406f2ddd9526
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 28
akurat to nie bajt, na fb popowice online jest już parę potwierdzonych przypadków, nawet są filmiki że złodziejami, podobno obcokrajowcy


@Juventino1897: Na Gajowicach to samo, na grupach co chwilę jakaś wiadomość. Był moment, że codziennie było jakieś info o włamaniach. Ostatnio za to wzmogły się kradzieże tablic rejestracyjnych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najgorsze, że nawet nie masz jak się zabezpieczyć, jedynie dobre ubezpieczenie. Lepsze drzwi, zamki i wkładki zatrzymają jakiegoś kiepskiego złodzieja, a dla specjalisty to tylko trochę więcej czasu.


@prnppp: U mnie zabezpieczeniem jest moja praca zdalna :D Choć niestety i tak trzeba być czujnym, nawet jak się siedzi w domu.

Kiedyś mieliśmy sytuację, że mój mąż pracował zdalnie w naszej kawalerce, siedział tyłem do drzwi wejściowych i miał akurat rozmowę ze