Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
To jest właśnie problem z takimi inicjatywami typu na prezent przynoście karmę dla psów dla schroniska ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio rozpara się pobrał z jakąś dziewczyną i wpadli na pomysł, że goście niech przynoszą karmę dla psów. No i w zamyśle pomysł fajny, problem w tym, że efekt jest taki, że połowa z tej karmy jak nie jeszcze więcej pójdzie na śmietnik bo żadne szanujące się schronisko nie będzie dawać psom tej paszy

Na zdjęciu macie efekt tego pomysłu, gdzie połowa z tych karm to pedigree, darling, jakieś karmy lidlowskie, royal caniny i inny syf

Jedyne co tam jest akceptowalne to brit care i ile jest tych worków z brit care? Ja widzę dwa xd

Lepszym pomysłem byłoby zebranie pieniędzy i samemu kupno jakiejś dobrej jakościowo karmy aniżeli poleganie na gościach, gdzie połowa pewnie nie ma psów i kupując karmę będą się patrzeć na to czy opakowanie fajnie wygląda ( ͡ ͜ʖ ͡)

#famemma #psy #czujezleczlowiek
Pobierz Anty_Chryst - To jest właśnie problem z takimi inicjatywami typu na prezent przyności...
źródło: comment_1657189444Ws8fvXsoQoXA8NIMvHMbzq.jpg
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Mentalista777: zboże, zboże i jeszcze raz zboże. Karmy typu pedigree i inny syf który wymieniłem ma na pierwszym miejscu zboża, to jest jakieś 70-95% karmy. Jest to zwykły wypychacz, który nie ma żadnych właściwości odżywczych i może powodować u psa problemy z żołądkiem, co później może się przełożyć na inny choroby.

I teraz pytanie czy lepiej karmić psa syfem a następnie płacić za weterynarza czy lepiej karmić lepszą karmą i uniknąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alojzy_ulamek: szczerze powiedziawszy nie wiem, może zwykle zagranie pod publiczkę by ludzie pomagali ¯\_(ツ)_/¯ w każdym razie takie akcje nie mają sensu jeśli nie informujemy gości co mają kupić bo potem masz akcje tego typu, że 5/6 bagażnika ci wypełnia zboże xd