Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest w #strava jak robię kilka dni trasę. Normalnie daje finish każdego dnia i na koniec można to dodać? Czy pauzuje, wyłączam apke i następnego dnia normalnie resume? #rower
  • 16
@Ramboski: jak robisz pauzę, to to może zadziałać.
Możesz też robić tak, dajesz finish każdego dnia. Ustawiasz aktywność na prywatną. Po skończeniu wszystkich pobierasz gpxy i łączysz (można nawet samemu). Wrzucasz na stravę jako aktywność z pliku, a tamte usuwasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zelazko_MPM: ja bardzo lubię spanko i doceniam jego arcy ważna rolę regeneracyjną!
@Im_from_alaska: #!$%@? xd jadę w konkretną trasę i uważam ją za jeden trip, dlatego chcę mieć to w jedenej aktywności. Jak ludzie robią Wisłę to masz na Stravie spam 6x200 czy jedna aktywność 1200? Dej se siana, #!$%@? mam w te statystki, nie mam karbona i nie duszę jaj w portkach z lajkry xD
@Ramboski: @Zelazko_MPM:

Drzemka «krótki, lekki sen»
Krótki: «trwający przez niedługi okres»
Jako odpowiednią ilość czasu na drzemkę przyjmuje od 20 minut w stosunku do 8h aktywności



Co za tym idzie dla 24h, 1h (łącznie) to drzemkowanie, powyżej 1h to już spanko.

Przy ciągłym wysiłku wartość ta może, ale nie musi, ulec podwojeniu. Oczywiście po zsumowaniu dobowym.

Jeśli aktywność drzemkowa trwa nieprzerwanie powyżej dwukrotności zalecanej długości drzemki (40 minut), staje się
Pobierz
źródło: comment_1657273286PA7XQWOTx4CutRSun7YChZ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zkropkao_Na: mam inne nastawienie jeśli chodzi o rower. Lubię bikepacking i nie przywiązuje tak uwagi do czasu. Nie bragowalbym przecież, że udało mi się zrobić 500km w 40h tylko normalnie w 5 dni.

Jak idę na rower to idę na trasę i jadę gdzieś. Jest to dla mnie jeden trip, a nie 5 różnych. Dlatego chciałbym mieć to jako jedną podróż, tyle. Jak wcześniej wspomniałem wszyscy jak robią W1200 to też
@Ramboski: Ja też mam w dupie kto coś postuje internecie.

Po prostu jak ktoś się chwali, że zrobił 500+km „na raz”, to biorę takie przechwałki z przymrużeniem oka, bo żeby taki dystans zrobić serio za jednym razem, trzeba mieć zdrowie jak koń. zazwyczaj takie trasy są rozbite na kilka dni z porządnym odpoczynkiem pomiędzy etapami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Im_from_alaska: no tak, to oczywiste przecież xD przez myśl by mi nie przeszło, żeby się chwalić, że zrobiłem trasę na raz (akurat mam trasę niemal 500 na 4 dni planowane). Po prostu dla mnie to jeden wypad, a nie 4 różne, no nie wracam do bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
serio ludzie bawią się w łączenie plików albo pauzę dłuższą niż sama jazda, żeby potem się flexować, że przejechali 500-1000km „na raz”? XD

@Im_from_alaska: nie wiem, pytał się jak to zrobić. Raz czy dwa tak łączyłem, nie pamiętam czemu.

kurde, każdy tak robi? Nie chce mi się wierzyć, że niektórzy znajomi co mają aktywnośco kilkudniowe, ściągają gpxy i to łączą xD

@Ramboski: przecież napisałem, że można też pauzować. Nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jagodowy_krol: spoko, wybiorę te trzecią metodę. Nie wiedziałem, że to takie faux pas robic te aktywność jako jedna, bo się środowisko pedalarzy w lajkrach spruje. Dzięki wszystkim za rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)