Wpis z mikrobloga

@Trauma_Teddy: jprdl, szkoda słów. Grubas koło 40stki, który do niczego nie doszedł, próbuje wygrać drugą młodość rżnąc 40 letni odpad rynku matrymonialnego ważący 90 kg i ugrać pół majątku na rozwodzie.....Masakra, jakim trzeba być desperatem by pieprzyć takie coś xD. A skoro laska jest przed 40stką i niema nikogo to mysle że jest bardzo dobry ku temu powód. No ale hajsy pewnie są warte każdego cierpienia xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Już pomijam że tego nie zarobi ;).

@Marek_Rekus: a swoją opinię opierasz na wieloletnim scrollowaniu tagu #blackpill jak znam życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co z tego że nie męskie? Zdaje się, że redpill już dawno temu ustalił, że to co tradycyjnie męskie i szarmanckie się nie opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastosował kobiecą strategię przeciwko kobiecie, co z tego wyjdzie -
@Trauma_Teddy: Chodzę po sądach, nie takie sprawy rozwodowe widziałem. Redpill nie wartościuje nic, tylko tłumaczy co sie stanie jeśli zajdą pewne okoliczności. Np. facet na posyłki, nigdy nie będzie szanowany przez kobiety, podobnie jak facet który zarabia mniej od kobiety, redpill tłumaczy tego typu rzeczy i radzi skupić się na sobie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trauma_Teddy: Myślę że zrozumiałem bardzo wiele, tylko nie podoba ci się że możesz się mylić w wielu miejscach.

@Marek_Rekus: xD nie masz pojęcia o kim w ogóle piszesz, nazywając typa "grubym przegrywem bez osiągnięć" xD
No ale czego ja się spodziewam po wykopkach xD
Ja wiem, że tu wszyscy do trzydziestki mają bugatti w każdym ze swoich garaży, bo wstawali wcześniej i pracowali ciężej, ale serio, wyjdźcie czasami z piwnicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marek_Rekus: za mocno ci blackpill wjechał.
W wieku 40 lat do dwudziestek z majątkiem kilku milionów może startować na poważnie promil mężczyzn. I to nie oznacza, że tylko ten promil coś w życiu osiągnął, a reszta to nieudacznicy.
Miłego popołudnia w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)