Wpis z mikrobloga

@Trauma_Teddy: Wiele rzeczy jest legalnych, a można je traktować jako oszustwo. Jeżeli zgodnie z Twoją moralnością tworzenie związku tylko w celu korzyści finansowych jest ok no to spoko, dla mnie nie jest. Każdy ma jakieś tam swoje normy.
zależy jak bardzo jest bogata. Znam koleszkę, który związał się z zajebiście bogatą laska +/- 90kg. On też nie jest jakiś bardzo szczupły, ale wygląda o niebo lepiej niż ona.

Plan ma prosty - ślub i podział majątku. Szczerze mówiąc trzymam za niego kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Trauma_Teddy: To może uświadom koleżkę, że to czego się laska "dorobiła" przed ślubem nie będzie przedmiotem podziału majątku ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy: jeśli dla ciebie taka zabawa uczuciami drugiej osoby jest moralnie okej no to nie mam pytań, z ciebie też niezła #!$%@? musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Karakatamakatula: wiamdomka, ja za pieniądze to nawet cudzą matkę sprzedam. Nie cieszy mnie przesadnie los tej laski, ale pierwsze primo - kawał z niej podłej suki, drugie primo - z przyjemnością obejrzę odwrócenie klasycznej sytuacji małżeństwa za pieniądze.
@ArthurFleck: też mi się ta modelka plus size gdzieś wyświetliła dzisiaj na insta, chyba jakaś rolka leciała jak przewijałem. No myślę sobie nie ma uja we wsi, że chłop wybrał taką kobitę - jeszcze mają dzieci z tego co widziałem XDDDDD