Wpis z mikrobloga

@zero_dwa:

O matko, można książę o tym napisać.

Ale tak w skrócie: ludzi organizm przyzwyczajony jest do ruchu, więc posiadając wyłącznie "siedzące" hobby bardzo sobie szkodzimy. Dodatkowo nasz mózg potrzebuje nowych bodźców - tutaj kolarstwo górskie to świetny przykład, bo jak za każdym razem lecimy po innych górach to wysyłamy nasz mózg do bodźcowego SPA.

Są zainteresowania gorsze i lepsze - namiętne granie w gry (powyżej 20h/tygodniowo) może powodować nadwagę, depresję,
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Jestem samotny moje zainteresowania to:
Programowanie, aktualnie piszę mody do minecrafta w JAVA
Rysuję i tworzę grafikę komputerową
Uczę się elektroniki i naprawiam małe rzeczy, majsterkuję
Uczę się języków obcych.

Więc nie sraj żarem i stereotypami, bo się mylisz
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: to są zainteresowania jakiegoś stereotypowego przegrywa z mema, jedyne co się zgadza to gierki a tak to gram 8 lat na gitarze i podnoszę ciężary i co z tego jak i tak jestem itelem, taki chad może sobie nie mieć pasji żyć na utrzymaniu starych a i tak będzie miał ,, to coś" xddd
  • Odpowiedz
@zero_dwa:

XD

Tu nie chodzi co jest zdrowe co nie samo z siebie, tylko ile czasu na to poświęcasz. Gdybyś czytał 18h dziennie - rzucił pracę, zamknął się w pokoju i czytał bez przerwy całymi miesiącami to byłoby to NIEZDROWE w #!$%@?.

Dodatkowo czytając masz mniej bodźców niż np. gając w fornajta, gdzie wszystko się świeci i zmienia tak szybko że aż uszkadza mózg (pooglądaj sobie jakieś mecze - szczególnie ostatnie
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego:

No, bo ten mem to zestawienie stereotypów XD

Ogólnie to działa tak: jak robisz to co w memie i jesteś nielaktacyjny, to jesteś paskudnym przegrywam, a jak jesteś 8-10/10 to hehe "taki fajny niedojrzały, ale spoko ja się tobą zaopiekuję i Cię wychowam"
  • Odpowiedz
@MePix: i powiedz mi komu tym chcesz zaimponować Julce HR ktora dziennie dostaje setki takich "programistow"?
A prace graficzne wyróżniają sie czymś? Czy ledwo nauczyłeś sie jak narysować gołą babe i wielki artysta?
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Sobie, nie mam zamiaru jakiejś babie imponować, żeby poruchać.
Nie jetem debilem, który ugania się za cipą jak reszta smiermiarzy

Nie jestem Tobą, żeby ganiać i robić z siebie pajaca, mam do siebie szacunek w przeciwieństwie do Ciebie widać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz