Wpis z mikrobloga

@MePix: prrrt
Napiałes ze obrazek OPa to stereotypy a ty jesteś takim wyjątkowym płateczkiem śniegu
zadalem ci kilka pytan i... No co ja mam powiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obrazek OPa do prawda a ty jestes jednym z wielu przykładow ktory to potwierdza
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Tak tak, bo nie uganianie się i nie spermienie babom jest stereotypowe.
Ganiasz, żeby komuś zaimponować i jeszcze myślisz, że jesteś lepszy od tych co mają w dupie takie robienie z siebie debila.

Powiem Ci coś w sekrecie, im mocniej się uganiasz i robisz na siłę, tym bardziej różowe się z Ciebie będą śmiały a Ty zostaniesz przegrywem do 30' ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MePix: Gdzie napisalem o uginaniu sie?
To ty wszystko sprowadziłeś do roli imponowania kobietom
Julka HR byla jako przyklad praktycznego zastosowania. Skoro taki programista z ciebie bo obejzales dwa poradniki z 2014 roku to rekruterce HR raczej nie zaimponujesz
Ale jak juz wyzywasz od przegrywow to musze zadac to pytanie:
Mieszkasz z mamusią?
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: No tak, oglądając 2 poradniki od razu potrafisz programować w javie i tworzyć mody do gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurcze, to od razu lecę po 2 poradniki z 2014 z C++ i Unreal Engine i zatrudniam się jako programista

Ile taki poradnik może trwać 30minut?
Po godzinie będę w stanie tworzyć gry i zarabiać 15k
Dzięki mirek bo nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Nie mogę pisać, właśnie piszę z firmą produkującą gry, bo zobaczyłem 2 filmiki i jestem programistą Unreal Engine ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro taki programista z ciebie bo obejzales dwa poradniki z 2014 roku to rekruterce HR raczej nie zaimponujesz
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego: W sumie nie wiem czy mam, w pracy dziewczyny normalnie ze mną gadają, uśmiechają się.
Nie czuję się brzydki, miałem kilka związków i to nie z brzydkimi kobietami.
Więc morda raczej zwykła, standardowa, nie jakiś mega pułap wysoki ale brzydki też nie

Ja tam od 3 lat skończyłem się ganiać i teraz chcę być sam, bez zobowiązań mi się lepiej żyje
  • Odpowiedz
@zero_dwa: Nie wiem od jakiegoś czasu czytam twoje wysrywy jak przeglądam wykop i Ty jesteś idealnym przykładem zawistnego przegrywa hipokryty xD Jak śmiejecie się że kobiety mają na tinderze zainteresowania netflix i podróże to się śmiejecie, ale jak Wy macie jedyne zainteresowania w grach i waleniu konia to nagle jest "Ale co złego jest w graniu czym to się różni" a no różni się niczym w zestawieniu z typową polką na
  • Odpowiedz
Jestem aktualnie samotny, bo nie jestem z nikim


@MePix: wypad z tagu normicki oskarku.

Guano wiesz o samotności, a się wypowiadasz w tym temacie. Tu są ludzie co 28 lat są sami, a ty raptem przez TRZY LATA swojego życia jesteś sam (nie liczymy okresu 0-18 z wiadomych względów) bo zrobiłeś sobie przerwe od związku, ale na 1000% z każdej strony LASKI cię atakują albo masz możliwość regularnego ONS/FWB

Wiec nic
  • Odpowiedz