Wpis z mikrobloga

Co w sobie ma Rafalala, że chłop mający dziecko z Maffashion i będący z nią w związku - decyduje się na skok w bok z Rafalalem XDD wtf
Najpeirw Belmondo teraz tez aktorek, a nie wiadomo ilu jeszcze tam po drdze było

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #ciekawostki #ladnapani #milosc #heheszki
JanParowka - Co w sobie ma Rafalala, że chłop mający dziecko z Maffashion i będący z ...

źródło: comment_1657624210iMrlysbWQH8ZCMQlxbFjzN.jpg

Pobierz
  • 111
@JanParowka: a czemu faceci jeżdżą np. do Tajlandii i tam sobie kupują noc z ladyboyem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masa facetów ma powalone fantazje, dodaj sobie do tego duży popęd niezaspokojony, plus brak zaspokojenia emocjonalnego, wchodzi taka Rafalala - nawet brzydka - wie jak sie czuje facet no bo wie xD, więc wysłucha, doradzi, dodatkowo zaspokoi seksualnie tak jak żadna baba nie zaspokoi. Miks narkotyków i alkoholu.
@JanParowka: btw był jeszcze facet Eweliny Lisowskiej - nie wiem jak on się nazywał, ale on miał podobno regularne spotkania z Rafalalą. Także masa facetów tam się chyba z nią buja/z jej usług korzysta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie to zastanawia czy naprawdę w tym kraju nie ma jakichś ładniejszych transseksualistow?


@localoca: Nie ma, właśnie tu jest sedno problemu.

Ale #!$%@?, jak chcą wyruchać transa to czemu nie wybiorą takiego zrobionego, że nawet ciężko się kąpnąć, że to nie jest normalna dziewczyna


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Przeciętny polski trans to brzydki facet w peruce mający 180 cm wzrostu. Zero kobiecości.
o już bym wolał z tą Miriam co wyruchała 6 facetów w reality show, BYNAJMNIEJ jakąś twarz ma znośną xD


@JanParowka: no ale Miriam była tak zrobiona i ładna dziewczyna, że na ulicy też bym nie zczaiła, że to facet - to już skrajny przypadek super dobrze zrobionych operacji, hormonów, naturalnych predyspozycji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanParowka: nie znam sprawy, czytałem tylko na wykopie. No i tam było napisane, że nic nie pamięta, ale obejrzał taśmy i wie, że nie było nic związanego z seksem. To jak to jest?
to ta mafaszion nie daje już dupy temu z abstra? Coś przespałem?


@Morfeusz_krul_stulejarzy: już dawno nieeee... Już ma slub i dziecko z Fabijanskim. Lansowali się jakiś czas jako kolejna idealna para. No a ostatnio Rafalala wrzucila filmik z Fabijanskim w stanie nietrzezwosci czy cos jak byl u niej na chacie. Fabijanski nic nie pamieta, ale sie przestraszyl, ze Rafa go nagrala w trakcie aktow seksualnych - wiec koniec zwiazku z Mafaszyn,
Na sugestie, że jakos tam dojechał, wszedł do srodka mówił "nie pamietam, mam podejrzenia, ze ktos mnie na to nakręcił, nie wiem, kac vegas" xDDD Pierwsze 5 minut


@baetky: wlasnie to mnie zastanawia najbardziej, bo na tym nagraniu od Rafalali to on prowadzi samochod i z nia gada, a drugie ujecie juz w mieszkaniu. Jakim kurde cudem prowadzil taki napruty? Magia xD
mi się wydaje że do głównie przez narkotyki, pojechał do niej po coś, razem się porobili a potem lejce puściły, no ciekawe, Rafalala ma konto na tiktoku na którym co chwilę wrzuca filmiki z różnymi kolesiami po seksie albo i w trakcie (głównie niezłe ciacha xD


@Atk_to_na_tyle: xDDD obczaiłam, faktycznie, przystojni, atrakcyjni kolesie xD liżący jej stopy i inne takie... to się już nie odzobaczy :DDD co ci ludzie majo w