Wpis z mikrobloga

Co w sobie ma Rafalala, że chłop mający dziecko z Maffashion i będący z nią w związku - decyduje się na skok w bok z Rafalalem XDD wtf
Najpeirw Belmondo teraz tez aktorek, a nie wiadomo ilu jeszcze tam po drdze było

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #ciekawostki #ladnapani #milosc #heheszki
JanParowka - Co w sobie ma Rafalala, że chłop mający dziecko z Maffashion i będący z ...

źródło: comment_1657624210iMrlysbWQH8ZCMQlxbFjzN.jpg

Pobierz
  • 111
Tutaj powodem braku seksu było urodzenie dziecka i opieka nad dzieckiem - co tylko pokazuje jakimi #!$%@? sa faceci. Nie są w stanie wytrzymać ruchanka raz w miesiącu bo brzdąc nie pozwala na więcej, to pójdą do kochanki nawet jak ta kochanka jest w sumie facetem przebranym za babę xD


@little_muffin: Świetne uproszczenie tematu. Zapomniałaś tylko wspomnieć, że to "ruchanko raz na miesiąc" to facet ma, o ile dosłownie je sobie
@bezbekpol: a kto powiedział, że ja mam #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie, jak para jest dojrzała do małżeństwa i zrobienia sobie dzieciaka to powinna być też dojrzała do rozmowy i przegadania co kogo boli w związku i komu czego brakuje ;) wiele razy się zastanawiałam co bym zrobiła jakby mój partner był niepełnosprawny czy cokolwiek innego i nie mógł uprawiać seksu - ciężko mi
@little_muffin: I znowu upraszczasz temat z pominięciem niewygodnych faktów. Piszesz o pękaniu kości łonowych, krocza, odbytu i innych detalach, jakie powoduje poród, ale już słowem się nie zająkniesz, że ma to również wpływ na hormony i/lub psychikę. Coś się też zmienia i już nie żyjecie sobie we dwójkę, tylko w trójkę. W takiej sytuacji kobietom łatwo w 100% skupić swoją uwagę na dziecku, kompletnie ignorując potrzeby partnera, bo przecież "jest dorosły,
@baetky właśnie o tym mówię, on to wgl jest taki płaczek że ja prdl, a o tym ojcu to już słyszałem pierdyliard razy, on się zachowuje jakby tylko jemu ojciec umarł.
, ale już słowem się nie zająkniesz, że ma to również wpływ na hormony i/lub psychikę. Coś się też zmienia i już nie żyjecie sobie we dwójkę, tylko w trójkę. W takiej sytuacji kobietom łatwo w 100% skupić swoją uwagę na dziecku, kompletnie ignorując potrzeby partnera, bo przecież "jest dorosły, poradzi sobie".


@bezbekpol: nie napisałam tego, bo to się rozumie samo przez sie, po co wypisywać oczywistości? Że to ciężkie emocjonalnie
To swoją drogą tylko prezentuje, że możesz być najpiękniejszą kobitą na świecie, a facet i tak zdradzi bo będzie szukał wrażeń, albo popęd go poniesie. Kobiety zazwyczaj zdradzają z powodów emocjonalny "nie kupuje mi kwiatów, nie prawi komplementów", sraty-taty.


@little_muffin: No piękne bzdury, wierzylibyśmy w nie 10 lat temu, ale nie po przełknięciu czarnej pigułki.

Kobiety zdradzają z powodów czysto fizycznych nie emocjonalnych, po prostu potrzebują seksu z bardziej atrakcyjnym partnerem
@JanParowka: podobno były narkotyki to i może facet nawet nie wie co się działo. Fakt faktem że nawet jak ma jakieś preferencje i jednak poszedł bzykac rafaello to ta osoba nie ma prawa szantażować kogoś pod pretekstem zysków czy czegokolwiek. Z tego co widziałam na necie, to w jednym dniu rafaello wypisuje oszczerstwa i jakieś zwierzenia na portalu społecznościowym, a potem nagle to kasuje i pokazuje się publicznie na mocnym shoppingu
Generalnie to z tą rafalalą coś mi śmierdzi. Tranzystor prawdopodobnie upatruje sobie jakieś sławne ofiary (w szczególności takie, że jak sprawa wyjdzie na światło dzienne to będzie kontrowersja). Na imprezach dosypuje coś, albo bierze ich już kompletnie ućpanych. Potem szantażuje i ostatecznie rafalala jest na językach mediów.


@JankoMuzyk: O czymś podobnym pomyślałem, musi być jakiś klucz. xD