Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób emocjonalnie "odciąć" się od drugiej osoby?
Niestety chodzi oczywiście o #rozowepaski i niespełnione #zwiazki . Od jakiegoś czasu dziewczyna, z którą miałem nadzieję na coś więcej, ewidentnie zmieniła swoje nastawienie. Nie ma już tego flow w rozmowie, opowieści jak minął dzień itp itd. Postanowiłem dłużej się nie męczyć i zająć się sobą wypatrując kolejnej szansy od losu, tym bardziej że mam uzasadnione podejrzenia, że zaczęła się z kimś spotykać. Z dnia na dzień przestałem zagadywać, licząc że nie mając kontaktu szybko uda się zamknąć w głowie ten rozdział. Niestety ona nie do końca na to pozwala. Co 2-3 dni zagaduje do mnie absolutnie neutralną, lecz w żadnym razie nie zdawkową wiadomością, pokazującą że zależy jej na naszej relacji jednak styl rozmowy ciągle wskazuje na to, że nie ma szans na jej rozwój w kierunku czegoś więcej. Jest absolutnie zajebistą osobą i chyba właśnie dlatego wiem, że nie będę szczęśliwy w takim układzie #friendzone - po prostu mega boleć mnie będzie, że nam nie wyszło.

Dlatego potrzebuję porady: Jak bezinwazyjnie wyjść z takiej sytuacji nie robiąc przy tym większego kwasu - wciąż mamy wspólnych znajomych i nieuniknione jest spotkanie raz na jakiś czas, a nie mam zamiaru wtedy świecić oczami, tłumaczyć się itp.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd2c2d6203c060144e39bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
Praca, nauka, rodzina - to najlepsze wymówki witaminek. Nawał obowiązków prowadzi do ograniczenia kontaktu, który robi się rzadki i zdawkowy. Elo!
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz jej że albo daje wam szanse i tobie na bycie razem albo niech spada na szczaw. Nie pchaj się we friend zone z laską. Nigdy.
Ona cię tak specjalnie trzyma jak wędkarz rybę, nęci, nęci ale nie wyciąga. Robi to tylko dla siebie aby pootrzymywać relację z której ma atencję, bo wie że ją lubisz bardziej niż jako friend. Karmi cię okruszkami, więc stawiasz ultimatum lub po prostu sprawę